Reklama

A Date with Miss Fortune

5/10
ocena 3
  • Kanada 2015
  • 97 min
komedia romantyczna: "A Date with Miss Fortune" to przebojowa komedia z ciekawym wątkiem romantycznym. Jej fabuła powstała w oparciu o prawdziwe przeżycia pary scenarzystów i zarazem odtwórców głównych ról, Jeannette Sousy i Ryana Scotta. Tworzą oni związek także w prawdziwym życiu.
Ryan Scott wciela się w komedii "A Date with Miss Fortune" w postać Jacka (Ryan Scott), młodego, próbującego się wybić scenarzysty telewizyjnego. Pewnego dnia w miejscowym barze wpada on na swoją byłą żonę. Kobieta chwali się nowym partnerem i drogim pierścionkiem zaręczynowym, jaki od niego dostała. Jack nie chce być jej dłużny. W desperacji zaczepia piękną nieznajomą (Jeannette Sousa) i błaga, by udawała jego dziewczynę.
Rozpoczęta w tak nietypowy sposób randka rozwija się w obiecujący sposób i po pewnym czasie Jack zakochuje się z wzajemnością w poznanej w barze Marii, choć wydaje się, że niemal wszystko ich dzieli. Pochodzący z Kanady bohater "A Date with Miss Fortune" jest wyluzowanym młodym mężczyzną. Maria zaś to przesądna i pedantyczna Portugalka, licząca się z radami swojej wróżki oraz członków licznej rodziny.

Najnowsze artykuły w serwisie