Reklama

Halo 4: Naprzód do świtu

4/10
ocena 2
  • USA 2012
  • 89 min
  • Tytuł oryginalny: Halo 4: Forward Unto Dawn
film SF: Produkcja science fiction zatytułowana "Halo 4: Naprzód do świtu" stanowi adaptację cieszącej się dużą popularnością gry komputerowej. Jej akcja toczy się w roku 2525. Ludzkość podbija wówczas kolejne rejony przestrzeni kosmicznej, tworząc coraz to nowe kolonie. Mimo to Ziemi wciąż zagraża wiele niebezpieczeństw ze strony innych cywilizacji zamieszkujących wszechświat.
W filmie "Halo 4: Naprzód do świtu" grupa specjalnie wyselekcjonowanych kadetów zostaje wysłana do akademii wojskowej UNSC, aby nabyć umiejętności potrzebnych w walce. Pomyślnie ukończone szkolenie da im możliwość skutecznego stawiania czoła zagrożeniom w najróżniejszych częściach wszechświata.
Jedynym z młodych żołnierzy jest Thomas Lasky (Tom Green). Chłopak przechodzi szkolenie, ale powątpiewa w sens wojny. Kiedy jednak dochodzi do zmasowanego ataku obcych, wie, że musi pomóc w odparciu natarcia wrogów. Zarówno głównego bohatera "Halo 4: Naprzód do świtu", jak i jego kolegów czeka długa i trudna walka, od której zależą losy świata.

Najnowsze artykuły w serwisie