Reklama

Barwy szczęścia. Adam zostaje porwany

Wtorek, 21 kwietnia 2015 (13:30)

Na oczach Basi Adam zostaje porwany. Stefan dowiaduje się, że Waleria była widziana w Legionowie z młodym mężczyzną!

Stefan i Bartek biorą udział w nagraniu programu, podczas którego błagają Walerię, by się do nich odezwała. Potem zostają wezwani na posterunek policji.

Okazuje się, że w dniu zniknięcia Waleria podjęła 10 tysięcy z oddziału w Legionowie. Towarzyszył jej jakiś młody mężczyzna! Liliana nie może dostać się do mieszkania. Klemens zmienił zamki w drzwiach.

Lidka, Kaśka i Marcin oglądają w telewizji regionalnej materiał o zaginięciu Walerii. Hubert i Klara kończą nauki przedmałżeńskie. Śliwińska prosi chłopaka, by zapisał się z nią na kurs tańca.

W klubiku Klara sprawdza stan konta. Klemens oznajmia Natalii, że Irek oraz Liliana się do niego wprowadzili. Musiał ich wpuścić, bo wezwali policję.

Przed szpitalem Basia zauważa Adama. Nagle podjeżdża samochód, z którego wyskakuje dwóch osiłków, wciągają jej syna do środka i odjeżdżają z piskiem opon.

Cała akcja trwa kilka sekund, a Basia nie jest w stanie zareagować. Stefan spotyka Oksanę. Ma wrażenie, że kobieta coś wie... Kajtek przychodzi do Feel Good po tort dla Pawłowicz.

Basia spotyka się z Lasoniem w ogrodzie botanicznym. Mówi mu, że Adam został porwany. Na nim to jednak nie robi żadnego wrażenia.

Potem Grzelakowa razem z Sarą odtwarzają nagranie, które Adam zostawił im na pendrivie. Iwona odwiedza w gabinecie Adriana. Świderski proponuje, by zamieszkali razem.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama