Reklama

M jak miłość. Anna poznaje Rafała

Wtorek, 3 lutego 2015 (12:41)

Marek zwierza się rodzicom, że Ewa jest umierająca! Anna poznaje Rafała. Joasia dostaje propozycję od właściciela kasyna.

Marcin kupuje Kasi pierścionek zaręczynowy. Nadal jednak nie może spać spokojnie, bo cały czas jest nękany przez niedoszłych wspólników, którzy grożą, że zrobią też krzywdę Kasi...

Postanawia więc pojechać z ukochaną na kilka dni do Grabiny. Po powrocie do Warszawy zostaje pobity przez bandziorów. Na szczęście udaje mu się uciec. Następnie organizuje romantyczne oświadczyny. Kasia mówi mu „tak”!

Niespodziewanie do Polski przylatuje Marek. Wyznaje Annie, że Ewa postanowiła wrócić do kraju, by dokończyć terapię. Potem opowiada Barbarze i Lucjanowi o decyzji swojej narzeczonej.

Kolęda prosi księdza, by odprawił mszę w intencji wyzdrowienia córki. Kisielowa sprzedaje swoją ziemię Gruszyńskiej.

Anna zauważa, że do jej nowej posiadłości ktoś się włamał. W pewnym momencie wpada na nielegalnego lokatora, Rafała. Zamyka go w szopie i postanawia wezwać policję.

Ostatecznie decyduje się zatrudnić mężczyznę w charakterze dozorcy. Wojtek dostrzega, że Janka bierze środki na uspokojenie. Wieczorem dziewczyna dochodzi do wniosku, że nadszedł już moment, by poszli „na całość”.

Jednak mimo nocy spędzonej w ramionach Wojtka, Janka nie przestaje myśleć o Marcinie! Asia zagląda do kasyna, by odebrać swoje rzeczy i kolejny raz konfrontuje się z Anką. Tymczasem prezes proponuje Tarnowskiej, by wróciła do pracy, ale jako... jego asystentka.

Joasia, Marta i Maria, razem z Zosią i Wojtkiem, robią Tomkowi niespodziankę. Całkowicie zmieniają wystrój jego mieszkania. Natomiast Tomek nie potrafi się tym cieszyć, odkąd otrzymał e-mail od Małgosi, w którym była żona go za wszystko przeprasza...

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama