Reklama

M jak miłość. Maria jest wściekła na Roberta

Piątek, 25 września 2015 (10:31)

Zduńscy zwiedzają Biskupin, Wenecję i Żnin, a jednocześnie robią wszystko, by spełnić obietnicę daną Lucjanowi.

Ala i Paweł razem z Basią przyjeżdżają do Żnina i rozpoczynają poszukiwania rodziny Markowskich.

Przy okazji zwiedzają też okolice – podziwiają uroki starożytnego Biskupina i podróżują kolejką wąskotorową na trasie Żnin – Gąsawa. A jednocześnie w polskiej Wenecji obchodzą pierwszą rocznicę ślubu. W hotelu po znają kelnerkę Agatę. Podczas rozmowy okazuje się, że jest ona narzeczoną Kuby Markowskiego...

Tymczasem z USA przylatuje Robert, były narzeczony Agnieszki. Chce porozmawiać z panią prokurator o sprzedaży działki, na której po ślubie, do którego ostatecznie nie doszło, mieli zbudować swój dom.

W czasie rozmowy kobieta okłamuje byłego partnera, mówiąc, że aktualnie jest związana z Tomkiem. Jednak gdy niedługo później Chodakowski naciska na nią, by spotkała się z nim i odbyła poważną rozmowę, pani prokurator prosi Roberta o pomoc.

Jednocześnie wyznaje, że jest w ciąży, a ojcem jest właśnie Tomek. Były ukochany nie tylko zgadza się udawać przed policjantem, że są parą, ale także deklaruje, iż nadal kocha Agnieszkę i chętnie zostanie ojcem jej nienarodzonego dziecka.

Rogowski nadal leży w szpitalu

Jego stan fizyczny wyraźnie się poprawił, choć mężczyzna nadal jest sparaliżowany. Lekarz prowadzący zamierza wypisać pacjenta do domu. Nie zauważa, że Artur cierpi na głęboką depresję i od dłuższego czasu gromadzi tabletki nasenne... Kilka godzin później chory prosi Budzyńskiego o spotkanie – chce się dowiedzieć, kto po jego śmierci odziedziczy majątek.

Prawnik po wizycie w szpitalu mówi Marcie, że jego zdaniem Rogowski jest kompletnie załamany. Kobieta od razu dzieli się tą informacją z siostrą. Przestraszona Maria natychmiast jedzie do szpitala. Proponuje byłemu mężowi, że mogą mieszkać razem aż do momentu, w którym mężczyzna się usamodzielni.

Artur nie chce litości. Deklaruje, że do domu wróci dopiero wtedy, gdy ukochana wybaczy mu romans i znowu będą mogli być razem.

Kobieta odmawia i wzburzona wybiega ze szpitala. Rogowska spotyka się także z Bilskim i również między nimi dochodzi do ostrej wymiany zdań – Maria nerwowo reaguje, gdy Robert krytykuje jej pomysł dotyczący opieki nad Arturem po jego wyjściu ze szpitala. Rozgoryczona opisuje swoją frustrację na blogu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama