Reklama

Pierwsza miłość. Co ze ślubem Kingi i Artura?

Poniedziałek, 6 kwietnia 2015 (09:30)

Artur dowiaduje się, że Kinga go zdradziła! Ślubu nie będzie? Igor szantażuje Sabinę, a Natan prosi Karola o pomoc.

Igor wychodzi z więzienia. Przed budynkiem czeka na niego Weksler. Dochodzi między nimi do ostrej sprzeczki. Kaczmarczyk jeszcze tego samego dnia odwiedza Sabinę. Od progu zaczyna ją szantażować. Grzegorz poznaje Darię. Dziewczyna nie zrobi na nim dobrego wrażenia.

Karol żąda od „Bruna”, by jak najszybciej rozprawił się z jego zięciem. Barman próbuje namówić Zośkę, by nie rujnowała wesela Kingi i Artura. Marysia plami sobie sukienkę przygotowaną na uroczystość. Dochodzi do wniosku, że to zła wróżba.

Na chwilę przed wejściem do kościoła Kulczycki dostaje tajemniczą przesyłkę. W paczce znajdują się roznegliżowane zdjęcia Kingi i jakiegoś mężczyzny. Pan młody prosi swoją wybrankę o wyjaśnienia...

Paulina i Norbert zachowują się tak, jak przed kilkoma laty, kiedy byli jeszcze małżeństwem. Gotują razem. Z kolei Natan prosi Karola, by zgodził się spełnić żądania Kaczmarczyka.

Kinga nie pamięta mężczyzny, z którym spędziła noc. Zapewnia narzeczonego, że była mu wierna. „Melka” i Krystian wspólnie opiekują się Julką. Chłopak zwierza się przyjaciółce, że bardzo tęskni za ojcem.

Kulczycki udaje się do klubu, w którym Żukowska bawiła się podczas wieczoru panieńskiego. Barman potwierdza przypuszczenia, że narzeczona go zdradziła. Michał pyta Marysię, jak długo zamierza gościć pod swoim dachem jego syna.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama