Reklama

Programy rozrywkowe w wiosennej ramówce 2015

Czwartek, 19 marca 2015 (11:30)

Ta wiosna nas zaskakuje, bo dawno nie widzieliśmy aż tylu rozrywkowych show. Niektóre mogą być początkiem kariery w show-biznesie lub trampoliną do sukcesu. Zobaczymy też sporo debiutów...

To pierwsza od lat taka ramówka, gdzie znajdziemy mnóstwo nowości, a bawić się będziemy naprawdę dobrze!

W końcu mają show!

Przewinęli się przez niemal wszystkie talent show, w każdym z nich wzruszali, bawili i rozśmieszali publiczność. Chodzi nam o znanych jurorów? Nie! O najmłodszych uczestników, którzy mimo tremy i niewielkiego obycia z kamerami, zachwycali swoją naturalnością.

Teraz będą mieli swój program – „Mali giganci”. Nazwa show mówi naprawdę dużo o młodych uczestnikach, bo ich talenty to prawdziwa spontaniczność i energia na miarę „dużych” artystów.

Kogo więc zobaczymy? Będą to mali wokaliści, tancerze i... showmani – tak, producenci już zdradzają, że niejeden z nich potrafi przegadać samego Kubę Wojewódzkiego!

Dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat podczas castingów zaprezentują swoje talenty. Spośród nich zostanie skompletowanych sześć drużyn – po jednym piosenkarzu lub piosenkarce, parze tanecznej i jednym showmanie. Każdemu z zespołów patronował będzie trener.

Wśród nich zobaczymy aktorkę Anetę Todorczuk-Perchuć, prezenterkę Ulę Chincz, wokalistkę Natalię Lesz, dziennikarza Oliviera Janiaka, piosenkarza Czesława Mozila i kompozytora Piotra Rubika. To oni przygotują dzieciaki do występów. Pomogą w tym, na czym znają się najlepiej – jak się pokazać, nauczą kilku medialnych tricków, ale przede wszystkim będą wspierać i trzymać kciuki, gdy maluchy występować będą przed gronem jurorów.

Poza wspomnianym Kubą Wojewódzkim oraz sprawdzoną w „Mam talent!” Agnieszką Chylińską, czeka nas jedna niespodzianka. Po raz pierwszy w rolę jurora wcieli się aktorka Katarzyna Bujakiewicz. O dobre humory uczestników i telewidzów zadba za to prowadzący – „naczelny prześmiewca”, czyli Filip Chajzer. Jesteśmy bardzo ciekawi tych debiutów!

Zielona przestrzeń

Co jeszcze przygotowała stacja TVN dla żądnych rozrywki? Prawdziwy odlot, a właściwie... „Odlotowy ogród”. Prowadzący – Dominik Strzelczyk, którego poznali dotychczas widzowie TTV, to pasjonat ogrodnictwa i nie tylko. Uwielbia też urządzać zieloną przestrzeń, a robi to nie tylko mistrzowsko, ale i... magicznie.

Dominik odwiedzi trzynaście domów i dokona metamorfozy, która najbardziej będzie odpowiadać charakterowi właścicieli, a ci będą bardzo egzotyczni...

Zapnijcie pasy, lecimy!

Nowość czeka nas także w TVP 2. Do wspólnej podróży przez świat absurdalnego humoru zaproszą nas Robert Górski oraz Marcin Wójcik, znani z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru. Ten autorski program satyryków nazywa się „Latający klub 2”.

Skąd to połączenie z lataniem? Bowiem areną wydarzeń stanie się umowny terminal lotniska, miejsce, w którym przecinają się drogi najprzeróżniejszych osobowości.

A wśród nich zobaczymy nie tylko postaci ze świata kabaretu, gorące nazwiska show-biznesu, aktorów, wokalistów, ale także popularnych twórców z internetu. Tematyka będzie więc tak szeroka, jak uśmiech, który pojawi się na ustach telewidzów!

Liczy się dobra zabawa

Nieźle zapowiadają się również propozycje Polsatu. Czujemy, że hitem tej ramówki okaże się „Celebrity Splash!”. To format, który na całym świecie cieszy się ogromną popularnością. Bo kto nie chce oglądać znanych ludzi w zabawnych sytuacjach i w trakcie walki ze swoimi słabościami?

Podobno wyćwiczenie olimpijczyków, by widowiskowo skakali do wody trwa około dwunastu lat! Nasi ulubieńcy – m.in. Maciej Dowbor, Monika Mrozowska, czy popularna wśród młodzieży piosenkarka Saszan, mieli na to tylko kilka tygodni!

Przede wszystkim, ma to być jednak zabawa, a nie igrzyska, więc i tak gorąco będziemy dopingować, gdy uda im się wykonać spektakularny piruet w powietrzu i doskonały, tytułowy „plusk”.

Bez forów dla gwiazd

Odświeżona nieco zostanie także inna produkcja stacji, czyli „Hell’s Kitchen” z niezwykle surowym Wojciechem Modestem Amaro. Do uczestników dołączą nie tylko nowi sous chefowie, ale z tymi samymi zadaniami zmierzą się także znani aktorzy i prezenterzy telewizyjni.

W kilku odcinkach zobaczymy: Zygmunta Chajzera, Katarzynę Kwiatkowską, Bilguuna Ariunbaatara i Elżbietę Romanowską. Nie myślcie tylko, że dzięki ich udziałowi, szef Amaro będzie pobłażliwy...

Wojciech Skrok

Artykuł pochodzi z kategorii: Rozmaitości

Tele Tydzień

Reklama