Reklama

Galerie - Kuchenne rewolucje

  • W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler stanie na czele buntujących się pracowników restauracji „Kuźnia Smaków” w Bielsku-Białej. Nie będzie łatwo, nie będzie miło, a czy przyniesie to oczekiwane efekty?

  • W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler spróbuje opracować plan ratunkowy dla restauracji „Łabędź” w Pyskowicach. Czy będziemy świadkami bajkowej przemiany?

  • W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawita do Kraszkowa. Czekać na nią będzie kuchnia, która wymaga uzdrowienia, ludzie mający nadzieję na zmiany i… najmłodszy restaurator w historii programu. Czy ten młody człowiek chętnie przyjmie wskazówki Magdy Gessler?

  • Magda Gessler powraca z nowym sezonem "Kuchennych rewolucji". Restauratorka u jednych budzi lęk, a u innych pełne uwielbienie. Ale zarówno jedni, jak i drudzy chętnie oddają w jej ręce swoje restauracje, licząc na zawrotny sukces. W nowej transzy na pierwszy ogień idzie Chodzież i Restauracja Kameralna.

  • Restauracja Fregata w Koszalinie za czasów PRL była znana przede wszystkim z najlepszych dancingów z wódeczką i śledzikiem. Z czasem jednak zmieniła się w niezbyt ciekawy lokal z szemranym towarzystwem, który bardziej odstraszał, niż przyciągał nowych gości. Czy Magdzie Gessler uda się uzdrowić lokal?

  • Magda Gessler jest kimś więcej niż mistrzynią kuchni. Jest higienistką, która uczy restauratorów mycia podłogi i psychologiem, który godzi skłócone rodziny. Jej program zdobywa coraz to nowych widzów, ale grono niechętnych też szybko rośnie!

  • Właścicielami zielonogórskiej restauracji Namaste India, są Monika i Anu, polsko-hinduskie małżeństwo. W rodzinnym mieście Moniki, hinduskie jedzenie było strzałem w dziesiątkę. Jednak po kilku miesiącach przyszedł kryzys, i do restauracji mało kto zagląda. Czy Magda Gessler uratuje restaurację?

  • Trzy lata temu w samym sercu starego Krakowa powstała tajska restauracja pana Rafała i jego żony Doroty. Niestety, krakowianie jakoś nie nie chcą się przekonać do tajskiej kuchni. Z pomocą nadchodzi Magda Gessler.

  • 15 lat temu w Augustowie pani Beata z mężem Christosem otworzyła grecką restaurację. Na początku, pomysł był strzałem w dziesiątkę. Wszyscy chcieli spróbować prawdziwej greckiej kuchni. Jednak od dwóch lat do „Greeka” nie zagląda już prawie nikt, Dlaczego? Czy Magdzie Gessler uda się uratować lokal? Odpowiedź w kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji".

  • Dzięki programom kulinarnym zdrowe gotowanie stało się dla wielu Polaków nowym stylem życia.