Reklama

Galerie - Barwy szczęścia

  • Izabela Zwierzyńska cieszy się, że w życiu jej bohaterki z „Barw szczęścia” – Iwony Pyrki, tak wiele się dzieje. Prywatnie aktorka też nie narzeka na nudę: tańczy, gotuje, zajmuje się modą oraz uczy się języków.

  • Jacek Rozenek doradza menedżerom dużych firm, wydaje audiobooki i niedawno dołączył do obsady „Barw szczęścia”. Artur, którego gra, zainwestował w czasopismo Roberta, ale tylko po to, by zdobyć względy Marty!

  • Katarzynka Glinka, czyli Kasia Górka lubi tradycyjne kartki świąteczne, Marka Molaka grającego Huberta czeka wyjątkowe Boże Narodzenie, Otar Saralidze - serialowy Irek szykuje swojej mamie świąteczną niespodziankę, a Dawid Kartaszewicz, czyli Daniel Rosiak łowi karpie na Wigilię!

  • W małżeństwie Marty (Katarzyna Zielińska) i Roberta (Marcin Czarnik) zepsuje się do tego stopnia, że Romanowski wyprowadzi się z domu! Wszystko przez Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek)!

  • Już w 827. odcinku "Barw szczęścia" pojawi się Jacek Rozenek. Zagra Artura Chowańskiego, który będzie poważnie zainteresowany zainwestowaniem w pismo Marty (Katarzyna Zielińska) i Roberta (Marcin Czarnik) więcej

  • Niebawem w "Barwach szczęścia" pojawi się nowa postać. Poważnie zainteresowany zainwestowaniem w pismo Marty (Katarzyna Zielińska) i Roberta (Marcin Czarnik) - Artur Chowański (Jacek Rozenek). Początek ich znajomości nie ułoży się zbyt pomyślnie...

  • Wkrótce na jaw wyjdzie, że Kasia Górka, w którą Katarzyna Glinka wciela się w serialu „Barwy szczęścia”, spodziewa się dziecka! Sprawdź, kto jest ojcem?

  • Nad związkiem Marty (Katarzyna Zielińska) i Roberta (Marcin Czarnik) po raz kolejny zbiorą się czarne chmury. Wszystko przez Artura Chowańskiego, którego zagra Jacek Rozenek, prywatnie mąż Małgorzaty Rozenek, czyli perfekcyjnej pani domu.

  • W najbliższym tygodniu w serialu "Barwy szczęścia" widzów czeka wiele niespodzianek. Ksawery (Sebastian Cybulski) zaangażuje się w pomoc dla Darii i jej ojca i walkę z Golonko o odszkodowanie. Zwoleńskim spodoba się postawa chłopaka, ale nadal będą wobec niego nieufni. Tymczasem Ksawery i Natalia (Maria Dejmek) spotkają się na randce.. Sara (Dominika Kimaty) wciąż będzie odwlekać swoją podróż na Jamajkę...

  • Jest prostolinijna i szczera. Nie udaje kogoś, kim nie jest. Właśnie za te cechy widzowie „Barw szczęścia” tak lubią jej bohaterkę. – Losy tej postaci są bliższe greckiej tragedii, niż zwyczajnemu, serialowemu banałowi – ocenia Elena Leszczyńska. – Jestem za to wdzięczna scenarzystom.