Reklama

"Bożenka" wygryzie Julię?

Czwartek, 22 listopada 2012 (14:46)

Twórcy telenoweli „Julia” przygotowali niespodziankę dla widzów. W sieci pojawił się miniserial „Bożenka” opowiadający o losach matki serialowej Moniki.

Zdjęcie

Widzowie polubili Aldonę Jankowską jako Bożennę /Michał Lichtański /TVN
Widzowie polubili Aldonę Jankowską jako Bożennę
/Michał Lichtański /TVN

Twórcy serialu postanowili wykorzystać ogromny komediowy potencjał Aldony Jankowskiej, która wciela się w telenoweli w postać matki Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Komizm serialowej Bożeny, próbującej za wszelką cenę ratować związek swojej córki, przypadł do gustu sporej liczbie widzów. 

Projekt "Bożenka" jest pastiszem serialu "Julia". W pilotażowych odcinkach możemy zobaczyć Bożenę, która stara się za wszelką cenę zdobyć główną rolę w serialu... "Julia". W tym celu ucieka się do wielu zabawnych działań. Będzie starała się m.in. nakłonić scenarzystę do zmiany głównej postaci w produkcji oraz przebierze się za Julię (Julia Rosnowska).

W internetowym serialu "Bożenka" pojawią się także postacie występujące w "Julii". Jak dotąd zobaczyliśmy m.in. Maćka (Michał Lewandowski) i recepcjonistkę Anitę (Maja Bohosiewicz).

O losach "Bożenki" mogą zadecydować sami internauci. Na stronie serialu trwa specjalnie głosowanie, w którym można wyrazić swoją opinię, czy produkcja powinna być kontynuowana.

Web-serial "Bożenka" nie jest pierwszym internetowym spin-offem produkcji TVN. W sieci rok temu zadebiutował 13-odcinkowy serial "Przepis na więcej", luźno nawiązujący do "Przepisu na życie". Wystąpili w nim znani z serialu aktorzy Izabela Kapiasová i Hacen Sahraoui.

Serial "Bożenka" można zobaczyć TUTAJ

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Julia

Reklama