Reklama

"Wielki powrót" Lisy Kudrow

Wtorek, 30 października 2012 (15:23)

Lisa Kudrow, znana z kultowego serialu "Przyjaciele", w którym jako postrzelona Pheobe zdobyła sympatię widzów, znowu pojawia się na szklanym ekranie. W produkcji HBO "Wielki powrót" Kudrow wciela się w Valerie Cherish, która była kiedyś popularną aktorką, jednak z czasem jej sława mocno przyblakła. Teraz dawna gwiazda za wszelką cenę pragnie wrócić na wizję.

Zdjęcie

Lisa Kudrow w serialu "Wielki powrót" /fot  /materiały prasowe
Lisa Kudrow w serialu "Wielki powrót"
/fot /materiały prasowe

Valerie była główną bohaterką popularnego sitcomu, który został zdjęty z anteny. Zdesperowana spadkiem popularności kobieta chce za wszelką cenę wrócić na mały ekran, dlatego też zgadza się na udział w nowym reality show zatytułowanym "Wielki powrót", w którym nieustannie towarzyszyć jej będą kamery telewizyjne. Niedługo potem dostaje także rolę w nowym sticomie "Room and Bored."

Zdjęcie

Lisa Kudrow
/fot /materiały prasowe

W "Wielkim powrocie" (The Comeback) widzowie będą mogli śledzić perypetie uroczej, choć nieco szalonej Valerie, która będzie musiała się zmierzyć z okrutną telewizyjną rzeczywistością, gdzie nie ma miejsca dla przebrzmiałych gwiazd. Tragikomiczną sytuację 40-letniej aktorki, dodatkowo komplikują młodsze koleżanki z planu, próbujące wygryźć ją z sitcomu oraz producenci zdający się nie dostrzegać potencjału Valerie. W tym trudnym momencie życia pomagają się jej odnaleźć: mąż biznesmen oraz wierny przyjaciel - homoseksualny fryzjer.

Lisa Kudrow, podobnie jak bohaterka serialu Valerie Cherish, zniknęła na długo z ekranów telewizorów. Po zakończeniu serialu "Przyjaciele", dzięki któremu zyskała popularność, nie udało się jej zagrać w żadnej równie znanej produkcji.

Teraz powraca w serialu "Wielki powrót", w którym można doszukiwać się nawiązań do jej własnych aktorskich doświadczeń. Kudrow jest także współscenarzystką serialu, który został wyprodukowany przez HBO.

Zabawne perypetie Valerie Cherish w produkcji "Wielki powrót" będziemy mogli śledzić od 1 listopada w HBO Comedy. Premierowe odcinki serialu będą pojawiały się od wtorku do czwartku o godz. 20:10.

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

materiały prasowe

Reklama