Reklama

Fenomen Kate Moss

Czwartek, 18 października 2012 (12:26)

Kate Moss jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Mimo, że nie jest już najmłodsza w branży, w 2011 r. zajęła 3 miejsce w rankingu najlepiej zarabiających modelek według magazynu „Forbes”. „Vogue” uznał ją za najlepiej ubraną kobietę dekady. Z kolei wielbiciele plotkarskich portali z pewnością znają ją głównie z imprezowych wyskoków.

Zdjęcie

Młodziutka Kate Moss /fot  /materiały prasowe
Młodziutka Kate Moss
/fot /materiały prasowe

Zdjęcie

/fot /materiały prasowe

Kate Moss urodziła się w 1974 roku w Addiscombe w Anglii. W 1988 r. została "odkryta" na lotnisku JFK w Nowym Jorku i od tamtej pory jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Zaczęła pojawiać się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów mody. Przełomem w jej karierze był moment, w którym została twarzą marki Calvin Klein. Kate pracowała dla Dolce & Gabbana, Gianiego Versace, Yves Saint Laurent i Coco Chanel.

W 2005 roku gazeta "Daily Mirror" opublikowała zdjęcia modelki wciągającej kokainę. Moss szybko zyskała przydomek "Kokainowa Kate" i równie szybko przestała się tym przejmować.

Gwiazda znana jest ze swojej słabości do przystojnych mężczyzn. W latach 90. spotykała się z aktorem Johnnym Deppem, później wpadła w destrukcyjny związek z Petem Doherty’m, obecnie jest żoną Jamiego Hince’a i istnieje szansa, że wreszcie się ustatkuje.

"Biografie: Kate Moss"sobotę, 20 października o 21:00 i 02:00 na kanale Club TV.

Artykuł pochodzi z kategorii: Filmy TV

Reklama