Reklama

Filmowa Wielkanoc

Piątek, 6 kwietnia 2012 (07:00)

Gdy już poświęcimy palemkę, pomalujemy wielkanocne jajka i zjemy smaczne śniadanie, warto włączyć telewizor. Nasze ulubione stacje przygotowały bowiem pełne filmowej magii spotkania z walecznymi bohaterami, pięknymi królewnami, ogrami i zwyczajnymi ludźmi.

Zdjęcie

"Shrek 2" /   /TVN
"Shrek 2"
/ /TVN


"Shrek 2"

Jak żyć w rodzinie i nie zwariować? Tę lekcję będzie musiał odrobić ogr z bagien Shrek, który wraz z Fioną wyruszy do Zasiedmiogórogrodu, by poznać teściów. Choć to koronowane głowy, po ujrzeniu zięcia wpadną w popłoch. Zwłaszcza ojciec Fiony ani myśli godzić się z wyborem córki.

"Shrek 2" w piątek 6 kwietnia o godz. 20:00 na antenie TVN.

"Nie kłam, kochanie"

Zdjęcie

"Nie kłam, kochanie"
/ /TVN

Jak utemperować notorycznego kłamczucha? O tym, że to nie lada sztuka, przekona się ufna architektka zieleni Ania (Marta Żmuda Trzebiatowska). Oto przystojny lekkoduch Marcin (Piotr Adamczyk) traci pracę. Pomoc oferuje mu zamożna ciotka (Beata Tyszkiewicz), stawiając warunek: musi być żonaty! Marcin postanawia uczynić z Ani ofiarę sprytnej intrygi...

"Nie kłam, kochanie" w sobotę 7 kwietnia o godz. 21:40 na antenie TVN.

"Narzeczony mimo woli"

Zdjęcie

"Narzeczony mimo woli"
/ /TVP

Piękna, lecz oschła szefowa sporego wydawnictwa Margaret (Sandra Bullock) wpada w tarapaty. Jest Kanadyjką, lada dzień kończy się jej wiza i... będzie musiała wracać do kraju. A przecież Ameryka to jej miejsce na ziemi! Czy fikcyjne małżeństwo z asystentem (Ryan Reynolds) uratuje sytuację i... rozgrzeje zimne serce Margaret?

"Narzeczony mimo woli" w niedzielę 8 kwietnia o godz. 21:15 na antenie TVP1.

"Akwamaryna"

Zdjęcie

"Akwamaryna"
/ /Polsat

Król podmorskich głębin stawia córce - syrence Akwamarynie (Sara Paxton) - osobliwy warunek. Może zerwać z nudnym narzeczonym, o ile znajdzie prawdziwą miłość... I to na ziemi, bez rybich łusek, w ciągu zaledwie trzech dni. Na ile skuteczna okaże się pomoc dwóch rezolutnych , amerykańskich nastolatek?

"Akwamaryna" w niedzielę 8 kwietnia o godz. 11:00 na antenie Polsatu.

"Legalna blondynka"

Zdjęcie

"Legalna blondynka"
/ /TVP

Nie sądźmy po pozorach! Chłopak Elle (Reese Witherspoon) zamierza zostać prawnikiem, a ktoś taki nie może mieć dziewczyny, która kocha różowe sukienki i małe pieski! Rzuca ją więc. Nie spodziewa się, że Elle... podejmie rękawicę: sama zda na prawo i zadziwi go sukcesami!

"Legalna blondynka" w niedzielę 8 kwietnia o godz. 20:05 na antenie TVP.

"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata"

Zdjęcie

"Piraci z karaibów: Na krańcu świata"
/ /TVP

Pożarty przez straszliwego krakena Jack Sparrow (Johnny Depp) przebywa w tajemniczym Luku Davy’ego Jonesa na krańcu świata. Elizabeth (Keira Knightley) i Will (Orlando Bloom) proszą zaś dawnego wroga Barbossę (Geoffrey Rush), by pomógł im odzyskać "Czarną Perłę".

"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 20:25 na antenie TVP1.

"Wpuszczony w kanał"

Zdjęcie

"Wpuszczony w kanał"
/ /TVN

Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada. Rozkapryszona mysz domowa Roddy (Jacek Bończyk) żyje w luksusach. Gdy pewnego dnia w zajmowanym przez niego apartamencie zjawia się szczur kanałowy Sid (Sławomir Pacek), mysi arystokrata zamierza spuścić go do kanału. Pech! Wpada doń bowiem sam. Spłukany w strugach wody do podziemnego świata szczurów, pozna smak prawdziwego życia i... miłości.

"Wpuszczony w kanał" w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 13:05 na antenie TVN.

"Auta"

Zdjęcie

"Auta"
/ /TVP

Ambitna wyścigówka Zygzak McQueen (Piotr Adamczyk) marzy o sukcesie. To dlatego przygotowuje się do startu w wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Niestety, pech go nie opuszcza, kłopoty zaś wyrastają niczym grzyby po deszczu.

"Auta" w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 14:50 na antenie TVP1.

"Zmierzch"

Zdjęcie

"Zmierzch"
/ /TVN

Choć blade i nieprzystępne, budzą dreszcz nawet w tych, którzy nie mają pojęcia o ich prawdziwej naturze. Gdy 17-letnia Bella (Kristen Stewart) zamieszkuje z dawno niewidzianym ojcem i trafia do nowej szkoły, natychmiast zwraca uwagę na zabójczo przystojnego Edwarda (Robert Pattinson). Chłopak jest przedstawicielem prastarego rodu bezwzględnych krwiopijców...

"Zmierzch" w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 20:00 na antenie TVN.

"Zbyt wiele"

Zdjęcie

"Zbyt wiele"
/ /TVP

Art (Antonio Banderas) prowadzi galerię sztuki. Zbija majątek, wmawiając bogatym wdowom, że ich mężowie przed śmiercią zamówili u niego dzieło. Pewnego dnia zakocha się w jednej z wdów i w jej siostrze. Czy wymyślony bliźniak okaże się na tyle wiarygodny, by Art mógł romansować z obiema?

"Zbyt wiele" w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 15:45 na antenie TVP2.

Artykuł pochodzi z kategorii: Filmy TV

Tele Tydzień

Reklama