Reklama

Od tego filmu zaczęła się "Brangelina"

Środa, 14 marca 2012 (06:00)

Angelina Jolie i Brad Pitt w filmie "Pan i Pani Smith" w 2005 r. zagrali małżeństwo zawodowych zabójców i... zakochali się w sobie.

Zdjęcie

Brad Pitt i Angelina Jolie /    /Polsat
Brad Pitt i Angelina Jolie
/ /Polsat

Zdjęcie

"Pan i Pani Smith"
/ /Polsat

Wielki przebój kinowy. Kino akcji z gwiazdorską obsadą. John (Brad Pitt) i Jane Smith (Angelina Jolie) są zwyczajnym małżeństwem ze sporym stażem, wiodącym ustabilizowany, żeby nie powiedzieć nudny żywot w uroczym domu na przedmieściach. Funkcjonują bez większych zgrzytów, wzlotów czy upadków, ale nie da się ukryć, że codzienna rutyna obojgu za bardzo nie służy. W tajemnicy przed sobą John i Jane Smith są też płatnymi zabójcami, których skuteczność i profesjonalizm są szeroko doceniane i wysoko opłacane. Po prostu nie mają sobie równych. Wszystko się zmienia, gdy każde z osobna dostaje zlecenie zlikwidowania niebezpiecznego zabójcy, którym okazuje się... szanowny małżonek.

A co słychać u Brangeliny, czyli jednej z gorętszych par Hollywood? Angelina Jolie nigdy nie bała się odważnych decyzji, ale jej ostatnia deklaracja wprawiła w osłupienie dziennikarzy. Angelina chce przestać grać w filmach! Twierdzi, że pragnie skoncentrować się na wychowywaniu dzieci i działalności charytatywnej. Niektórzy podejrzewają, że jest w ciąży. Plotkuje się także o rychłym ślubie aktorki i Brada Pitta. Gwiazdor wyznał niedawno, że do tej ceremonii namawiają ich... dzieci. A ze zdaniem swoich pociech aktorzy bardzo się liczą. Nawet Angelina, deklarując rezygnację z aktorstwa, zaznacza, że nie wyklucza angażowania się w projekty, które uzna za ważne dla swoich podopiecznych. - Chcę, by byli ze mnie dumni - mówi. Ostatnim jej wyzwaniem jest film "In the Land of Blood and Honey", w którym zadebiutowała jako scenarzystka i reżyserka.

"Pan i Pani Smith", poniedziałek 19 marca, godz. 20:05 Polsat


Artykuł pochodzi z kategorii: Filmy TV

Reklama