Reklama

Anna Przybylska w filmie "Sęp"

Piątek, 5 października 2012 (18:05)

Czy ponętna trzydziestolatka może rozmiękczyć głaz? Tak – jeśli jest nią Natasza, którą z wyczuciem gra Anna Przybylska.

Zdjęcie

Annę Przybylską zobaczymy u boku Michała Żebrowskiego /  /materiały prasowe
Annę Przybylską zobaczymy u boku Michała Żebrowskiego
/ /materiały prasowe

Piękna, zgrabna, bardzo charakterystyczna. Przez jednych uwielbiana, przez innych krytykowana. Dla niej samej najważniejsze jest to, by pozostać wierną sobie. A była nią nawet, gdy w 2000 r. cała Polska zaczęła huczeć o jej rozbieranej sesji dla Playboya.

Krytykowana, zamiast położyć uszy po sobie, powtórzyła ów eksperyment po dwóch latach. Prywatnie jest żoną piłkarza Jarosława Bieniuka, mamą Oliwii i dwóch chłopców: Szymona oraz Jana. 

Zdjęcie

Aktorzy długo rozmawiali z reżyserem, zanim ruszyły zdjęcia
/ /materiały prasowe

Jak zdobyć twardziela

W dorobku Anny Przybylskiej są obsypane nagrodami filmy "Sezon na leszcza", "Superprodukcja", "Kariera Nikosia Dyzmy" i "Dzień świra". Już w styczniu zaś zobaczymy ją w "Sępie", filmowym debiucie współtwórcy Teatru 6. piętro, Eugeniusza Korina. Towarzyszy Michałowi Żebrowskiemu, który gra pozbawionego ludzkich uczuć policjanta, badającego sprawę tajemniczego znikania ludzi.
Ten zdający się na zimną kalkulację i rozum twardziel poznaje Nataszę. Kobieta szybko dokona rewolucji w życiu Sępa, sprawiając, że znajdzie się on w centrum sprytnie prowadzonej gry.

Manipulacje, oszustwa, miłość, zdrada i śmierć: - Czegoś takiego jeszcze u nas nie było! - przyznaje Michał Żebrowski. Anna Przybylska dodaje natomiast: - Trzy tygodnie po porodzie pojechałam na casting. Byłam zachwycona scenariuszem, przeczytałam go z dzieckiem na piersi, mówiąc sobie: Boże, ja to muszę zrobić! Mały był ze mną cały czas na planie, bo zdjęcia ruszyły, kiedy miał 4 miesiące. Odbyliśmy ogromną ilość prób. Dzięki temu, że się poznaliśmy i zbratali, na ekranie jest prawda, którą można dosłownie spijać. To będzie dobre, sensacyjne kino z elementami thrillera.

MAM

"Sęp", reż. Eugeniusz Korin, premiera 5 października

"Sęp" - zwiastun

Artykuł pochodzi z kategorii: Kino

Tele Tydzień

Reklama