Reklama

Kim są "Seksualni, niebezpieczni"?

Środa, 25 kwietnia 2012 (15:41)

Will, Simon, Jay i Neil – poznajcie „Seksualnych, niebezpiecznych", czyli najsłynniejszy brytyjski kwartet od czasów The Beatles. Film z ich udziałem zanotował na Wyspach najlepsze otwarcie w całej historii angielskiej komedii.

Zdjęcie

"Seksualni, niebezpieczni" /     /materiały prasowe
"Seksualni, niebezpieczni"
/ /materiały prasowe

Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków wyrusza na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą... najfajniejsze wakacje w życiu. Czy seks to dla nich misja niemożliwa?

Will - pucułowaty okularnik, mózg grupy. Rozdanie dyplomów przywitał refleksją, że jego macocha skończyła szkołę zaledwie cztery lata wcześniej... W Grecji planuje koniecznie zwiedzić pałac w Knossos, chociaż kumple podejrzewają, że zamiast ruin wolałby spenetrować zupełnie co innego... W przyszłości chce zostać politykiem i wyjechać do Nowej Zelandii. Owce i hobbici nie mają z tym nic wspólnego. Ot, marzy mu się zobaczyć na żywo Crowded House.

Simon - beznadziejnie zakochany romantyk, który udowadnia, że chłopaki nie tylko płaczą, ale czasem ryczą jak bobry. A jeśli już o bobrach mowa, to Simon postanowił ruszyć na wakacyjne łowy. Nie jest to łatwe zadanie, bo wszystkie dziewczyny pierzchają na sam widok jego nażelowanej grzywy i tanich, podrabianych ciuchów, w których gustuje. Cała nadzieja brytyjskiego Romeo w tym, że gdzieś chowa się potwora, która czeka na swego...  księcia z bajki.    

Jay - miłośnik wódy, internetowego porno i szybkiej jazdy na ręcznym. Chwali się, że zaliczył zwycięskiego seta z całą drużyną siatkarek... I to w ich autobusie. Wyszczekany chłopak ze sprytnym pomysłem na życie. Planuje założyć sklep, w którym będzie sprzedawał sprzęt stereo piłkarzom Premier League. Handlem zajmie się osobiście lub razem z Rio Ferdinandem, jeśli ten przystanie wreszcie na jego mailowe propozycje.

Neil - urodzony filozof, który przestał wierzyć w Najwyższego, gdy zrozumiał, że "God" to "dog" na wspak. Pracownik masarni i gwiazda dyskotek w jednej osobie. Na parkiecie nie przepuści żadnej niewiaście, nawet takiej, która kładąc się spać, zostawia zęby w szklance.

"Seksualni, niebezpieczni" w kinach od 4 maja.Artykuł pochodzi z kategorii: Kino

materiały prasowe

Reklama