Reklama

Wampir ze "Zmierzchu" bierze ślub

Poniedziałek, 25 czerwca 2012 (14:30)

Komedia "Kochanie, poznaj moich kumpli" zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju.

Zdjęcie

Bohaterowie filmu "Kochanie, poznaj moich kumpli" /fot  /materiały prasowe
Bohaterowie filmu "Kochanie, poznaj moich kumpli"
/fot /materiały prasowe

Widzowie pamiętają Xaviera Samuela z produkcji "Saga Zmierzch: Zaćmienie", gdzie wcielił się w wampira Rileya - zaciętego rywala Edwarda (Robert Pattinson).

Przystojnego aktora zobaczymy już niedługo w filmie "Kochanie, poznaj moich kumpli". Tym razem Xavier przemieni się nie w wampira, ale uroczego pana młodego,  Davida. A strzała amora trafi, nie w złowrogą Victorię, lecz córkę zamożnego polityka - Mię (Laura Brent).

Kiedy David postanawia wziąć ślub, jego bajkowy plan bierze w łeb. Zaproszenie na wesele najlepszych kumpli skończy się katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju.

W roli zakręconych przyjaciół pana młodego zobaczymy m.in. znanego z przeboju "To właśnie miłość" Krisa Marshalla. W matkę panny młodej wcieli się gwiazda musicalu "Grease" - Olivia Newton-John, a w jej siostrę znana z hitu "Druhny" Rebel Wilson.

Autorem scenariusza do filmu jest Dean Craig, który ma na koncie komedię "Zgon na pogrzebie", a reżyserem Stephan Elliott, twórca przebojów "Wojna domowa" czy "Priscilla, królowa pustyni". Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" zapowiadana jest jako "cholernie doskonała".

"Kochanie, poznaj moich kumpli" w kinach od 13 lipca. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Kino

Reklama