Reklama

Gwiazdy

  • Delikatna dziewczyna, a potrafi zadać celny cios! Niedawno skończyła 30 lat, ale nie czuje upływu czasu. Trenuje boks, opiekuje się zwierzakami i czeka na nowe role. – Zmiana nadchodzi wielkimi krokami – mówi Olga Frycz.

  • W Leśnej Górze gra spokojną pielęgniarkę. Prywatnie za to jest wulkanem energii. Ma mnóstwo zawodowych planów. – Będzie o mnie głośno – zapowiada aktorka.

  • Rolę przewodniczki lekarza, który w filmie „Frantic” szuka zaginionej żony, uważa za najlepszą w swojej karierze. Miała wtedy 20 lat. Rok później została żoną Romana Polańskiego, reżysera tego obrazu. Poznała go dwa lata wcześniej, gdy we Francji kręcił „Piratów”. Był od niej starszy o 33 lata. – Nie pociągali mnie starsi faceci, ale Roman był absolutnie inny. Imponował mi intelektem, był dowcipny i błyskotliwy. Wyszłam za...

  • Przed laty był gwiazdorem Hollywood. Przystojny i bardzo utalentowany zagrał dotąd wiele wspaniałych i niezapomnianych ról. Wcielił się Jima Morrisona, „Świętego”, Batmana, Mojżesza... Uwodził najpiękniejsze kobiety, m.in. modelkę Cindy Crawford i koleżankę po fachu, Michelle Pfeiffer. Największe sukcesy odnosił w latach 90. ubiegłego wieku. Potem coś się zmieniło w jego życiu, przytył i grywał głównie w średniej klasy...

  • Popularność przyniosła mu rola Maksa („Na Wspólnej”) oraz Stasia Tarkowskiego w filmie „W pustyni i w puszczy”. Wystąpił też w „Tańcu z gwiazdami”, a także w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

  • Zapytany, skąd bierze się popularność seriali, w których gra (np. „Przekraczając granice”), odpowiada skromnie: – Nie wiem, ja w telewizji oglądam tylko bejsbol i tenis! Jednak fani nie mają złudzeń: Donald jest po prostu fenomenalnym aktorem. Zachwycał zarówno w serialu „M.A.S.H.”, jak i w filmach „Parszywa dwunastka”, „Duma i uprzedzenie” czy „Igrzyska śmierci”. Donald Sutherland zagrał w grubo ponad stu produkcjach, ale nie...

  • Tim Robbins zagrał wiele znakomitych ról („Rzeka tajemnic”, „Życie ukryte w słowach”), ale najbardziej kojarzymy go jako Andy’ego z filmu „Skazani na Shawshank”. Aktor znany jest również ze swojej aktywności społecznej. Rok temu nie tylko zagrał, ale też wyreżyserował serial „Świat w opałach”, który bardzo krytycznie i niezwykle ironicznie pokazuje problemy współczesnego świata. Ta serialowa konwencja bardzo pasuje do...

  • Urodził sie 25 grudnia i był wyjątkowym prezentem świątecznym, jaki dostało kino. Kobiety go uwielbiały, mężczyźni podziwiali. Ale on najbardziej kochał pracę i... czwartą żonę – młodszą o ćwierć wieku Lauren Bacall. Od śmierci Humphreya Bogarta minęło właśnie 60 lat.

  • Naprawdę nazywała się Édith Giovannna Gassion, ale poznaliśmy ją pod nazwiskiem Piaf. W jednej ze swoich piosenek śpiewała, że niczego nie żałuje. I tak było, choć życie jej nie rozpieszczało.

  • Taki początek kariery to marzenie każdego aktora. – Mój bohater będzie skrywał tajemnicę i rozkochiwał w sobie kobiety – zdradza Tomáš Kollárik, nowy aktor z serialu „M jak miłość”.