Reklama

Gwiazdy

  • Nigella Lawson i Marcus Samuelsson (oboje na zdjęciu) wraz dwoma innymi mistrzami gotowania stworzą kucharskie drużyny i staną do kulinarnego pojedynku.

  • Sierżant Cruchot, rabin Jakub, restaurator Septime. Kto z nas nie pamięta tych ról? Od śmierci Louisa de Funesa miną niebawem 34 lata, ale jego aktorskie kreacje bawią kolejne pokolenia widzów.

  • Odwiedziliśmy plan słynnego serialu, by poporozmawiać z Misterem Polski 2014 o jego nowym, niezwykłym wyzwaniu aktorskim. Efekty jego pracy zobaczymy za kilka tygodni!

  • Stworzył jedną z najlepszych ról dziecięcych w historii kina, ale nie otrzymał za nią Oscara. Szacowna Akademia uznała bowiem, że w kategorii „aktor drugoplanowy” bardziej zasłużył na nią Michael Caine za rolę w filmie „Wbrew regułom”, niż Haley Joel Osment, który rewelacyjnie zagrał w „Szóstym zmyśle”, usuwając w cień Bruce’a Willisa. Potem były kreacje w „Bożych skrawkach” Jerzego Bogajewicza i „A.I. Sztucznej...

  • Pasują do siebie jak ulał! Są piękni i zdolni, a do tego mają silne charaktery oraz wybuchowe temperamenty. Nuda na pewno im nie grozi.

  • W roli policjantki ujmuje widzów zdecydowaniem i odwagą. Prywatnie bardzo sobie ceni bliskość i przyjaźń. – A na pierwszym miejscu jest tradycja i rodzina – mówi nam Honorata Witańska.

  • Najpierw, po rolach w komediach romantycznych, okrzyknięto go polskim Bradem Pittem. Wielu fanów zdobył, grając w „Czasie honoru” i „Strażakach”. Właśnie, gdy do tego drugiego serialu skończyły się zdjęcia, gruchnęła wieść, że Maciej Zakościelny zostanie tatą. Jego syn urodził się 3 lipca 2016 roku. Szczęśliwy aktor wyznał wtedy: – Rola ojca bardzo mi odpowiada i jest bardzo fajna! W tym roku zobaczymy pana Macieja w nowej...

  • Jej rodzinny dom był skromny. – Życie mnie nie rozpieszczało i to jest moja wartość – mówi Urszula Grabowska. Mama – krawcowa, tata – hutnik, a jej się zamarzyła szkoła aktorska. Gdy za pierwszym razem się nie dostała, część rodziny gratulowała rodzicom jej niepowodzenia, bo będzie święty spokój, bo aktorstwo to taki niemoralny świat... Ale to było dawno. Teraz bliscy pękają z dumy, bo pani Urszula pokazała swój talent w...

  • Nie lubi mówić o sobie i rzadko ocenia innych, chyba że są to wytrącający go z równowagi politycy. Oddany pracy, jest wobec siebie krytyczny. Choć wychował się na kuchni włoskiej, poznał i polubił też polskie przysmaki.

  • – Przed nim nie było niczego. Od niego się wszystko zaczęło – powiedział o artyście sam John Lennon. 8 stycznia 2017 przypada 82. rocznica urodzin Elvisa Presleya.