Reklama

Gwiazdy

  • W tureckich telenowelach królują kruczowłosi i ciemnoocy przystojniacy. On jest wyjątkiem – ma niebieskie oczy i rudawe włosy.

  • Gdy zaczęła grać w „Klanie”, bała się reakcji fanów. Teraz wydała kolejną płytę i wie, że jeśli się chce, to można wszystko pogodzić. – Warto chwytać każdą chwilę – uważa Izabela Trojanowska.

  • W „PitBullu. Niebezpiecznych kobietach” gra gliniarza. W „Na noże” – kucharza. Dla widzów, którzy polubili Darka Zimoląga alias Dario, mamy dobre wieści: będzie drugi sezon!

  • Są aktorzy, którzy potrafią wcielić się w każdą postać i aby odwzorować ją na ekranie, gotowi do wielu poświęceń. Takim artystą jest Tomasz Kot. Zachwycał nas m.in.. w „Skazanym na bluesa”, wzruszał w „Bogach” jako kardiochirurg Zbigniew Religa i bawił jako producent muzyki w „Disco polo”. – Zawsze byłem niespokojnym duchem, wciąż czegoś szukałem – tłumaczy swoje aktorskie wybory gwiazdor, a wielbiciele jego talentu...

  • Choć stworzył jedno z największych arcydzieł kina, Hollywood go nie rozumiało. – Zacząłem od szczytu, a potem zszedłem na dno – mówił.

  • Kiedy usłyszała, że w filmie „Jesień w hrabstwie Osage” zagra Maryl Streep, zapragnęła dołączyć do obsady. Znalazła się w niej, wcielając się w Barbarę, córkę Violet, graną przez Meryl Streep. Praca na planie filmu, pokazującego toksyczne relacje rodzinne, nie była łatwa, bo matka i córka w pewnej chwili zaczynają się bić. – Meryl jest naprawdę silna. Kiedy na niej siedziałam, wcale nie było łatwo wyrwać jej z ręki fiolkę z...

  • W Hollywood mawiają, że miarą wielkości gwiazdy jest to, ile razy ogłaszano jej koniec. Mało kto może w tym względzie konkurować z Robertem Downeyem Juniorem. Aktor, uzależniony niemal od wszystkiego, przez wiele lat był raz wyklinany, a raz hołubiony przez widownię. On zmagał się w tym czasie z różnymi problemami. Najbardziej nie podobało mu się to, jak wypadał na ekranie. Całymi dniami oglądał filmy ze swoim udziałem,...

  • Z takimi genami jej życie nie mogło ułożyć się inaczej. Ojciec – jeden z najwybitniejszych włoskich reżyserów, czyli Roberto Rossellini, matka – piękna aktorka Ingrid Bergman. Jednak młoda Isabella próbowała oszukać przeznaczenie. Przez lata była nauczycielką i tłumaczką języka włoskiego, próbowała też swoich sił w telewizji. Ale w końcu została aktorką. W 1976 r. zadebiutowała jako zakonnica w melodramacie „Kwestia...

  • Miała problemy z krtanią i kręgosłupem, ale mimo to wygrała ostatnią edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. – Poznałam siebie i bardzo dużo nauczyłam się od kolegów – mówi Maria Tyszkiewicz.

  • „Wielka gra” miała taką renomę, że niektórzy zawodnicy po występie w tym programie awansowali w pracy na majstra lub kierownika. – Mieliśmy tysiące uczestników i przerobiliśmy 480 tematów. Rekordzista wygrał 18 razy! – mówi nam prowadząca Stanisława Ryster.