Reklama

Gwiazdy

  • Widzowie znają go jako Kamila z „Na Wspólnej”, ale aktora można spotkać także w teatrze. – Odkryłem go dość późno, a jest to miejsce, które daje moc możliwości – mówi Kazimierz Mazur.

  • - Jeżeli wykonuje się zawód, który się kocha, to jest się szczęśliwym. Dla mnie praca to błogosławieństwo, a nie przekleństwo – podkreślała wielokrotnie Danuta Szaflarska. Aktorka od początku roku miała poważne problemy ze zdrowiem. Przeszła skomplikowaną operację stawu biodrowego. 101-letnia gwiazda jeszcze niedawno z nadzieją wypowiadała się na temat możliwości powrotu do pracy, niestety problemy zdrowotne zweryfikowały te...

  • Jest nie tylko gwiazdorem filmu, bożyszczem kobiet, ale też prawdziwym człowiekiem instytucją. Promotor niezależnych filmowców, filantrop i znakomity reżyser wyznał ostatnio, że niebawem kończy aktorską karierę.

  • Fani, którym w sobotę 19 listopada 2016 udało się dostać na spotkanie z duńskim aktorem, byli w siódmym niebie! Mogli z bliska zobaczyć człowieka, który rozkochał ich w sobie za sprawą tytułowej roli w serialu „Hannibal”. Spóźnił się wprawdzie chwilkę, lecz potem bez śladu zniechęcenia podpisywał plakaty, pozował do zdjęć i odpowiadał na pytania. Wśród szczęściarzy były nastolatki, poważni panowie oraz dziennikarze (my także go...

  • – Mam szczęście, że wykonuję zawód, który kocham. Bo praca oraz poczucie humoru pozwalają człowiekowi zachować młodość – mówi nam doskonała aktorka Zofia Czerwińska.

  • O jego śmierci powstały książki, filmy i piosenki. Życie jednego z najważniejszych artystów XX wieku, wokalisty słynnej grupy The Beatles, przekreślił jego fan, któremu kilka godzin wcześniej złożył autograf na płycie.

  • Był bardziej znany niż niejeden laureat Oscara. Przez 25 lat grał Ridge’a Forrestera w „Modzie na sukces”. Serial emitowano w około stu krajach świata, a dziennie oglądało go prawie 35 mln widzów. Ronn Moss jako jego gwiazda zarabiał świetnie i żył sobie jak książę. Niespodziewanie w 2012 roku pożegnał się z serialem. Odszedł, bo podobno zażądał podwyżki, a producenci powiedzieli: nie. Dziś aktor nigdzie nie występuje – nie chce,...

  • Rok temu ukończył krakowską PWST, a już zagrał w thrillerze „Jestem mordercą” i „Powidokach” Andrzeja Wajdy. Od niedawna oglądamy go w serialu „M jak miłość”. Jego wątek przysporzy widzom dużo emocji.

  • Prowadzi program, który widzowie od lat darzą zaufaniem. I nic w tym dziwnego, bo Michał Olszański po prostu lubi ludzi, a energia, którą im daje, do niego wraca.

  • Kiedy był nastolatkiem, zrobił listę osób, którym pomoże, jeśli kiedyś odniesie sukces... Ten przyniosły mu role m.in. w filmach „Herkules” oraz „Szybcy i wściekli 5”. Dwayne Johnson dotrzymał słowa. Gdy zarobił duże pieniądze, najpierw zapewnił wygodne życie swoim rodzicom, a potem zaczął udzielać się charytatywnie. Mało kto wie, że ten umięśniony były zawodnik wrestlingu jest magistrem psychologii i kryminologii....