Reklama

30. urodziny T. Love: Urodziny na scenie

Niedziela, 12 maja 2013 (14:39)

Największe hity, od „Warszawy”, po „Chłopaki nie płaczą”. Do tego wykonawcy- goście i mnóstwo pozytywnej muzycznej energii.

W ramach cyklu „Niezapomniane koncerty” kanał TVP Rozrywka przypomni występ grupy T. Love. Z okazji trzydziestolecia istnienia ta popularna kapela rockowa zaprezentowała w opolskim amfiteatrze swoje największe przeboje. Wokalista Muniek Staszczyk i jego zespół przypomnieli m.in. „Warszawę”, „Chłopaki nie płaczą”, „Rewolucję” oraz „Autobusy i tramwaje”.

Na scenie towarzyszyli im zaproszeni goście – Kora, John Porter i Artur Rojek. Takie były początki T.Love został założony w Częstochowie w roku 1982 jako Teenage Love Alternative i pod tą nazwą funkcjonował do roku 1987. Działalność zespołu została przerwana w roku 1989 i wznowiona rok później przez Staszczyka, który jedyny zachował się z pierwotnego składu.

Wciąż na topie

Formacja uważana jest za jedną z najważniejszych polskich grup rockowych. Koncerty T.Love gromadzą tłumy kolejnego już pokolenia fanów. – Trzeba grać szczerze, nie udawać celebryty – wyjaśnia źródło tego sukcesu lider zespołu. JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama