Reklama

Baar zakochana w mężczyźnie ze swoich marzeń

Czwartek, 3 stycznia 2013 (09:06)

Kamilla Baar twierdzi, że zawsze wierzyła, iż spotka mężczyznę ze swoich marzeń, który uczyni ją najszczęśliwszą kobietą świata. Nie zwątpiła w to nawet wtedy, gdy rozpadło się jej małżeństwo...

Zdjęcie

Kamilla Baar i mężczyzna z jej marzeń - Wojciech Błach /  /Agencja W. Impact
Kamilla Baar i mężczyzna z jej marzeń - Wojciech Błach
/ /Agencja W. Impact

Kiedy Kamilla Baar grała swą pierwszą filmową rolę - Magdę w filmie "Vinci" Juliusza Machulskiego - była bardzo zakochana w swoim koledze z Akademii Teatralnej, Wojciechu Solarzu. Wierzyła wtedy, że ich uczucie przetrwa nawet najtrudniejsze próby, a jej szkolna miłość okaże się miłością jej życia. Niestety, już 4 lata po ślubie Kamilli i Wojtka okazało się, że nie byli jednak sobie pisani... Kamilla poprosiła męża o rozwód, zamieszkała sama i powtarzała sobie w duchu, że z pewnością jeszcze kiedyś się zakocha.
- Będę jeszcze kiedyś radosną, szczęśliwą, kochającą żoną i matką - mówiła w wywiadzie, pytana, jak wyobraża sobie siebie za kilka lat, dodając, że to, co najlepsze, na pewno jest jeszcze przed nią.

Zdjęcie

Wojciech Błach
/ /Agencja W. Impact

Kiedy w 2008 roku dostała propozycję, by zagrać w "Romeo i Julii" w Teatrze Stu, bez wahania kupiła bilet na pociąg i pojechała do Krakowa. Jej małżeństwo praktycznie już wtedy nie istniało, rozwód był kwestią najbliższych miesięcy. W krakowskim teatrze na rozmowę z reżyserem spektaklu czekał też akurat Wojciech Błach. Przedstawili się sobie, odbyli długą rozmowę... Wojtek opowiedział Kamilli o tym, jak w sylwestrowy wieczór 2006 roku żona odeszła od niego bez słowa, powiedział, że jego życie legło w gruzach. Ona zwierzyła mu się, że nie potrafi już kochać męża i czuje się nieszczęśliwa, tkwiąc w nieudanym związku. Dobrze im się rozmawiało, ale Wojciech Błach bał się zaprosić Kamillę na kolację. Ocenił ją wtedy jako wyniosłą i pewną siebie kobietę, u której z pewnością nie miałby żadnych szans. To ona zaproponowała, by pokazał jej Kraków, z którym od lat był związany...
- Wojtek po prostu mnie oczarował - wspominała później.

Po rozwodzie Wojciech Błach zaszył się w malutkich Pełczyskach w powiecie pińczowskim. Kupił wiejski dom, wyremontował go i spędzał w nim każdą wolną chwilę. Gdy Kamilla po raz pierwszy pojechała z nim do Pełczysk, wiedziała już, że Wojciech Błach jest mężczyzną z jej marzeń.
- Tu będzie mój prawdziwy dom - powiedziała ponoć, gdy Wojtek wyznał jej miłość na progu swojego gospodarstwa i zapytał, czy zgodzi się iść przez życie u jego boku.

Mieszkańcy Pełczysk przyjęli Kamillę jak dobrą znajomą. To oni jako pierwsi dowiedzieli się, że sławni mieszkańcy ich wsi zostaną rodzicami. Bruno, synek Kamilli i Wojtka, przyszedł na świat w styczniu 2011 roku.
- Zbudowałem już piękny dom, zasadziłem drzewo, a teraz doczekałem się syna. Do pełni szczęścia nie potrzeba mi już nic więcej - powiedział wtedy podczas pikniku w Pełczyskach Wojciech Błach.

Kamilla na kilka miesięcy zrezygnowała z pracy i cały swój czas poświęcała synkowi. Wojtek wyjechał do Zakopanego, by zagrać w "Szpilkach na Giewoncie", a ona - w ich warszawskim mieszkaniu - tęskniła za ukochanym, za ich wiejskim domem i za... pracą. W końcu, po długiej rozmowie ze swoim życiowym partnerem, zdecydowała się wrócić przed kamerę. Dostała dużą rolę w "Na dobre i na złe" i uznała, że jeśli jej nie przyjmie, druga taka okazja może się już jej nie przytrafić.
- To Wojtek przekonał mnie, że można być jednocześnie mamą i grać - twierdzi Kamilla.

Kamilla Baar nie ma dziś wątpliwości, że Wojciech Błach jest właśnie tym mężczyzną, na którego czekała całe życie.
- Mając go u swojego boku, jestem po prostu szczęśliwa! - mówi.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama