Reklama

Barwy szczęścia: Odcinki 1060-1064

Poniedziałek, 17 lutego 2014 (10:35)

Kaśka zostaje przewieziona na noszach do karetki. Ma kołnierz ortopedyczny i zabandażowaną głowę. Na szczęście jej synkowi nic się nie stało...

Maciek wyprowadza się od Władka. Do Marty, która spędza kolejny dzień z Arturem, dzwoni Dąbrowski. Okazuje się, że firmowy TIR miał wypadek.

Mikołaj proponuje Kasi odszkodowanie

Mikołaj chce spotkać się z ofiarą wypadku, którą jest Kaśka. Dlatego prosi Martę, by mu towarzyszyła. Dąbrowski proponuje jej odszkodowanie. Górka jednak nie przyjmuje pieniędzy...

Krystyna informuje Marię, że małżeństwo Niny się rozpadło, więc teraz kobieta może sobie ułożyć życie nawet z... Markiem!

Sara telefonicznie zwierza się Basi, że zamierza wrócić do Polski. Ma nadzieję, że zrobi Danielowi niespodziankę.

Sara z Johnem zjawia się w Polsce

Daniel przygotowuje się z Marleną do wyjścia na wesele. W tej samej chwili zjawia się Sara z Johnem. Wybacza mu, że nie spędzi z nimi wieczoru i udaje się do Grzelaków.

Magda boi się, że może zostać oskarżona o zabójstwo Tomka. W prokuraturze podtrzymuje swoją wersję wydarzeń. Potem wraca do instytutu i przytula się do Jarka.

Świadkiem tej czułej sceny jest Krzysztof... Sławek sugeruje Kaśce, że powinna przyjąć pieniądze od Mikołaja.

Lilianie grozi wydalenie

Maciek jest wściekły na Władka, że pod jego nieobecność sprowadza do mieszkania innych mężczyzn. Lilianie grozi wydalenie na Kubę. Przebywa w obozie dla uchodźców. Natalia postanawia pomóc dziewczynie. Próbuje się skontaktować z Jerzym Marczakiem..

Agata dostała się na psychologię

Agata informuje Marię, że dostała się na psychologię. Natalia mówi Irkowi, że Liliana przebywała w Polsce nielegalnie. Kaśka z Ksawerym jedzie samochodem do Zakrzewia. W drodze powrotnej ma wypadek!

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama