Reklama

Buzek z Londynu prosto do Gdyni

Czwartek, 10 maja 2012 (15:12)

Prosto z planu filmowego w Londynie, Agata Buzek przyleciała do Gdyni, aby uczestniczyć w konferencji prasowej poświęconej filmowi "W sypialni" Tomasza Wasilewskiego.

Zdjęcie

/    /AKPA
/ /AKPA


Zaprzyjaźniona z reżyserem aktorka, zagrała w jego filmie jeden z wyrazistych epizodów - aktorkę marzącą o roli seksownej Blanche w "Tramwaju zwanym pożądaniem". W przeciwieństwie do tego nisko budżetowego projektu, który mógł powstać dzięki przyjacielskiemu wsparciu, nad Tamizą Agata Buzek zagrała w dużej brytyjsko-amerykańskiej produkcji "Hummingbird" w reżyserii Stevena Knighta, w której partneruje Jasonowi Stathamowi.

"Główny bohater to były żołnierz, który uciekł z wojny w Afganistanie. Poznaje siostrę zakonną opiekującą się bezdomnymi. Z czasem zaczyna ich łączyć coraz bliższa relacja" - wyjaśniła Agata Buzek, która po długim pobycie w Londynie nie mogła się już doczekać powrotu do domu. "Pierwsze co zrobię, to usiądę z moim mężem na kanapie w dużym pokoju, będziemy patrzeć na ogród i głaskać psy. Nic więcej na razie nie jest mi do szczęścia potrzebne" - dodała.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

teletydzien.pl/AKPA

Reklama