Reklama

Catherine Zeta-Jones. Żona idealna

Piątek, 28 sierpnia 2015 (13:37)

Piękna aktorka doskonale wie, że tak jak w kuchni, życie potrafi być słodko-gorzkie. Ostatnie lata przyniosły jej dużo zmartwień – w 2010 roku wykryto u jej męża raka krtani.

Kiedy Michael Douglas poddawał się chemioterapii, jego żona trafiła do szpitala z powodu zaburzeń psychicznych – cyklofrenii. Jej objawy nasiliły się ponownie dwa lata temu. Wydawało się, że ich małżeństwo nie przetrwa tej trudnej próby.

Szczęśliwie przebrnęli przez to silniejsi i w listopadzie 46-letnia aktorka będzie świętowała wraz z mężem 15. rocznicę ślubu.

70-letni Michael zapytany w wywiadzie, co przygotował dla żony na ten wyjątkowy dzień, początkowo nie chciał nic zdradzić. W końcu wyznał: – To będzie coś specjalnego. Uwielbiam swoją żonę. Powinna dostać medal za przepiękne piętnaście wspólnych lat. Tak, myślę, że to dobry pomysł, medal będzie idealny – powiedział ze śmiechem reporterce.

Do listopada ma jeszcze sporo czasu, może dzieci (15-letni Dylan i trzy lata młodsza Carys) podpowiedzą tacie, jak zrobić mamie niespodziankę, nie dzieląc się nią z mediami.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama