Reklama

Co łączy Pawła Ciołkosza z Kamilą Łapicką?

Wtorek, 16 października 2012 (09:31)

Pawłem Ciołkoszem, czyli Leszkiem Kozakiem z „Wszystko przed nami”, interesują się ostatnio wszystkie media w Polsce. Aktor nie zawdzięcza tego jednak roli, jaką gra w nowym serialu Ilony Łepkowskiej, ale... plotkom o jego rzekomym związku z wdową po Andrzeju Łapickim!

Zdjęcie

/fot  /Agencja W. Impact
/fot /Agencja W. Impact

Paweł Ciołkosz i Kamila Łapicka znają się od dawna. Oboje studiowali w warszawskiej Akademii Teatralnej i często spotykali się na korytarzach uczelni czy w bufecie. Wtedy jednak nic ich nie łączyło... Ona była studentką teatrologii, on był na wydziale aktorskim. Nie przypuszczali, że kiedykolwiek poznają się bliżej.

Zdjęcie

Kamila Łapicka
/fot /Agencja W. Impact

Ich drogi skrzyżowały się niedawno za sprawą spektaklu "Mazepa" w stołecznym Teatrze Polskim, w którym Paweł gra główną rolę, a który Kamila współtworzyła jako asystentka reżysera. To właśnie w czasie przygotowań do premiery "Mazepy" i wspólnej pracy okazało się, że dawni znajomi ze studiów mają ze sobą świetny kontakt i lubią razem spędzać czas na długich rozmowach. Podczas jednej z takich rozmów Kamila i Paweł zostali sfotografowani przez paparazzi, a ich wspólne zdjęcia obiegły niemal całą prasę. Żądne sensacji brukowce od razu zawyrokowały, że wdowa po zmarłym niedawno Andrzeju Łapickim i aktor z "Wszystko przed nami" mają romans.

Paweł przez pewien czas nie komentował pojawiających się w gazetach i w plotkarskich serwisach internetowych doniesień o swoim rzekomym związku z Kamilą Łapicką. Ostatnio jednak postanowił zabrać głos w tej sprawie i wyjaśnić, co tak naprawdę łączy go z wdową po Andrzeju Łapickim. Wykorzystał do tego jeden z portali społecznościowych. Ogłosił, że niezmiennie od dłuższego czasu jest singlem, a jego związek z Kamilą ma jedynie charakter zawodowy.

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama