Reklama

Danuta Kowalska w święta została babcią!

Wtorek, 10 kwietnia 2012 (09:35)

Danuta Kowalska, czyli Danuta Bukowska z „Klanu”, do końca życia zapamięta minione święta. Dlaczego?

Zdjęcie

Danuta Kowalska /   /Agencja W. Impact
Danuta Kowalska
/ /Agencja W. Impact

W Wielką Niedzielę wieczorem Danuta Kowalska podzieliła się z fanami i znajomymi swoim wielkim szczęściem. "Zostałam dzisiaj babcią!" - napisała aktorka na swojej stronie internetowej. "Amelia przyszła na świat o 17:30 w szpitalu Św. Zofii. Jest śliczna!" - dodała w poście skierowanym do przyjaciół.

Niespełna rok temu, 18 czerwca, Danuta Kowalska bawiła się na weselu swojego jedynego syna, Krzysztofa. Cieszyła się z jego szczęścia, gdy przysięgał miłość i wierność  pochodzącej z Indonezji egzotycznej piękności, Krisnawati. Nie kryła wtedy, że bardzo by się ucieszyła, gdyby nie musiała długo czekać na wnuczkę lub wnuka. W Wielką Niedzielę spełniło się jej wielkie marzenie. Na świat przyszła zdrowa i śliczna dziewczynka, Amelia Jasmin.

Szczęśliwy tato, Krzysztof, jest synem Danuty Kowalskiej i Bogdana Dragowskiego, zmarłego tragicznie w 2006 roku rajdowca. Dla aktorki Krzysztof zawsze był oczkiem w głowie i największą dumą. Cieszyła się bardzo, że spotkał swoją drugą połówkę i założył rodzinę, a synową pokochała jak własną córkę. Gdy dowiedziała się, że zostanie babcią, nie potrafiła powstrzymać łez wzruszenia...

Dziś nie może się już doczekać, gdy Krisnawati i Amelka wyjdą ze szpitala i wrócą do domu, w którym na maluszka czeka już pięknie urządzony pokoik.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama