Reklama

Dzieci tak bardzo ją zmieniają

Sobota, 1 września 2012 (19:06)

Kiedy aktorka Aleksandra Mikołajczyk, znana jako Iwona z serialu "Na Wspólnej", zagląda do przedszkola, uradowane maluchy rzucają się jej na szyję. Aktorka nie ma jeszcze własnych dzieci, ale od razu widać, że będzie kiedyś świetną mamą!

Zdjęcie

Aleksandra Mikołajczyk /fot  /AKPA
Aleksandra Mikołajczyk
/fot /AKPA


W trzech warszawskich przedszkolach prowadzi specjalne zajęcia.
- Wprowadza maluchy z różnych wiekowo grup w świat baśni i bajek. Dzięki temu stają się one bardziej otwarte na świat, bardziej komunikatywne i weselsze. Przełamują też wrodzoną nieśmiałość. Ostatnio na przykład pani Ola opowiadała, jak można przed występem publicznym pozbyć się tremy - chwali aktorkę Joanna Dudek, pedagog z przedszkola Iskierka w Ursusie.

- Nie jestem przedszkolanką, nie przypuszczałam nawet, że będę pracować z najmłodszymi. Ale cieszę się z takiego zrządzenia losu. Dzieci są świetnymi partnerami. Do zabawy, rozmowy i poznawania siebie. Są szczere, bezkompromisowe i ciekawe świata - mówi aktorka. - Przebywanie z nimi zmienia dorosłego na lepsze. Ostatnio usłyszałam, że nie jestem już taka, jak kiedyś. Pewnie jest w tym trochę prawdy, bo przecież czerpię od nich radość i czegoś się od nich uczę. Choćby spontaniczności, większego luzu czy sprytu. Mam wrażenie, że rozwijam się, zdobywam doświadczenie i bez obciążeń realizuję swoje pasje! - uśmiecha się.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Reklama