Reklama

Formacja Chatelet: Oni idą na żywioł

Poniedziałek, 31 marca 2014 (14:37)

Niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy, jak sami deklarują, ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości.

Kochają być na scenie – jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996 roku, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka.

– Przy tworzeniu numeru trzeba być trochę wyrachowanym – zdradzają tajniki swojego warsztatu satyrycy. – Często robimy tak, że wystawiamy premierę w telewizji, idziemy na żywioł. Żaden kabaret w Polsce tak nie robi, bo wszyscy mają ograne numery przez rok, półtora, a my ładujemy nowe, wcześniej nigdzie niepokazywane skecze.

W nowym sezonie „Dzięki Bogu już weekend” także zadebiutują w nowej roli. W każdym odcinku komicy z Formacji Chatelet wcielą się w ekipę telewizyjną, która będzie starała się pokazać widzom to, czego jeszcze o kabarecie nie wiedzieli. Zajrzą za kulisy, a materiały przygotowywane przez niecodzienną ekipę będą zaskakujące, często również dla nich samych.

JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama