Reklama

Gwiazdy odcisnęły dłonie w Alei Gwiazd

Poniedziałek, 9 lipca 2012 (09:35)

Kulminacyjnym punktem każdego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach jest uroczystość odsłonięcia w Alei Gwiazd tablic z odciskami dłoni sławnych gości nadmorskiego kurortu. W tym roku do grona 123 już uhonorowanych własnymi tablicami gwiazd dołączyło 6 kolejnych z Anną Przybylską, czyli Karoliną Słomką z „Klubu Szalonych Dziewic”, na czele.

Zdjęcie

Zofia Czerwińska /fot  /Agencja W. Impact
Zofia Czerwińska
/fot /Agencja W. Impact

Anna Przybylska przyjechała na Festiwal Gwiazd do Międzyzdrojów tylko na kilka godzin, bo - jak podkreślała w wywiadach - unika udziału w podobnych imprezach i niechętnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju festiwalach. Nie mogła jednak odmówić, gdy zaproponowano jej, by w tym roku odsłoniła pamiątkową tablicę z odciskiem swojej dłoni w słynnej Alei Gwiazd. Tuż po uroczystości Ania powiedziała ze śmiechem:

Zdjęcie

Szymon Bobrowski
/fot /Agencja W. Impact

- Cofnęłam się dziś w czasie do chwili, kiedy byłam nastolatką i marzyłam, żeby być sławną aktorką. Dzisiaj okazało się, że to wciąż jest w zasięgu mojej ręki - w przenośni i dosłownie - i po prostu poczułam ulgę!

Anna Przybylska nie kryła, że poczuła się bardzo wyróżniona nie tylko samym zaproszeniem do odciśnięcia dłoni w Międzyzdrojach, ale przede wszystkim tym, że miała to zrobić w towarzystwie aktorek, które od dawna podziwia i uwielbia - Krystyny Sienkiewicz, czyli babci Aliny z "Graczyków", i Zofii Czerwińskiej, czyli niezapomnianej pani Zosieńki z kultowego "Czterdziestolatka".

- To zaszczyt znaleźć się w gronie najważniejszych dla polskiego filmu i teatru osób, które już odcisnęły swoje dłonie w Międzyzdrojach. Czego więcej chcieć? - mówił z kolei Szymon Bobrowski, czyli Bronek z serialu "Krew z krwi", chwilę po tym, jak odsłonił swoją tablicę w Alei Gwiazd.

Także Beata Rybotycka, czyli Laura Liberadzka z "M jak miłość", uznała, że własna pamiątkowa tablica w Międzyzdrojach jest powodem do ogromnej dumy i zadowolenia.

- Jest mi bardzo miło, że zostałam w ten sposób wyróżniona. Moja mama się cieszy, moja córka się cieszy, ja się cieszę... - powiedziała dziennikarzom po uroczystości.

Szóstą gwiazdą, która w tym roku odsłoniła odcisk swej dłoni podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, był pianista i showman Waldemar Malicki.

Organizatorzy festiwalu złożyli też hołd zmarłemu dwa lata temu Maciejowi Kozłowskiemu - przyjaciele aktora odsłonili pamiątkową tablicę ku jego czci.

Odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd

liczba zdjęć: 12


Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama