Reklama

Hugh Jackman promuje świadome zakupy

Poniedziałek, 10 sierpnia 2015 (13:31)

Australijski aktor od piętnastu lat wciela się w Wolverine’a. Kolejna części historii o X-Menach, czyli walecznych mutantach zapowiedziana jest na przyszły rok. Później na premierę czeka ostatni film z udziałem Jackmana w tej roli – „Wolverine. Staruszek Logan”.

47-letni aktor zapowiedział w marcu: – To będzie mój ostatni raz. Czuję, że to odpowiedni moment na pożegnanie się. Nigdy nie myślałem, że będę grać tę rolę tak długo, więc jestem wdzięczny fanom za tę szansę – skomentował koniec przygody z X-Menami.

W przerwie między zdjęciami aktor wraz z żoną zajmuje się kwestią sprawiedliwego handlu kawą. Pojechali w tym celu na plantację do Etiopii. Tam spotkali mężczyznę o imieniu Dukale, który stał się inspiracją do dokumentalnego filmu Jackmana.

Hugh obiecał mu wsparcie i odmienił życie jego rodziny. Po powrocie do Nowego Jorku aktor otworzył kawiarnię, która funkcjonuje na zasadzie sprawiedliwego handlu.

Tam stara się podnieść świadomość gości na temat tego, jak ich zakupowe wybory mogą wpłynąć na życie ludzi na całym świecie.

NHL

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama