Reklama

Jabłczyńska chciałaby założyć rodzinę

Poniedziałek, 25 czerwca 2012 (09:37)

Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z „Na Wspólnej”, przyznaje, że życie singielki powoli zaczyna ją nużyć. Aktorka bardzo chciałaby spotkać wreszcie mężczyznę, który poprowadziłby ją do ołtarza!

Zdjęcie

/fot  /Agencja W. Impact
/fot /Agencja W. Impact


- Według mnie najważniejszym życiowym zadaniem kobiety jest założenie rodziny, urodzenie dziecka - powiedziała niedawno Joasia Jabłczyńska, dodając, że coraz częściej myśli już o tym, by mieć u swego boku... męża.

- Sukces, jaki odniosłam, wystarczy mi na długie lata, teraz powinnam pomyśleć o tym, by odnieść go również w życiu prywatnym - mówi gwiazdka serialu "Na Wspólnej".

O dotychczasowym życiu uczuciowym Joanny nie wiadomo zbyt wiele. Kiedyś spotykała się z mistrzem świata juniorów w windsurfingu i była gotowa właśnie jemu przysiąc miłość przed ołtarzem. Byli nawet zaręczeni... Niestety ich uczucie wygasło, a Asia bardzo długo nie mogła się pogodzić z tym, że nie udało się jej ułożyć sobie życia u boku przystojnego windsurfera. Teraz znów jest gotowa na miłość!

Joanna Jabłczyńska zwierzyła się niedawno, że dojrzała już do założenia rodziny. Chciałaby móc stworzyć ciepły dom, w którym czekałby na nią ukochany mężczyzna. Myśli też, że w jej życiu nadeszła najlepsza pora, by zostać mamą.

- Kiedy myślę o dziecku, czuję, że moje życie wywróci się do góry nogami. Zwariuję na jego punkcie. Kobieta jest przecież spełniona i rozkwita, gdy zostaje mamą - powiedziała w wywiadzie.

 

 


Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama