Reklama

Jabłczyńska: Czas na nowe wyzwanie

Czwartek, 12 lipca 2012 (13:38)

Wkrótce poznamy dalsze losy Marty, bohaterki „Na Wspólnej”, którą gra Joanna Jabłczyńska. Aktorka przyjęła także nową rolę!

Zdjęcie

Joanna Jabłczyńska na planie serialu "Kumple" /AKPA
Joanna Jabłczyńska na planie serialu "Kumple"
/AKPA

Przed Joanną Jabłczyńską stoi kolejne wyzwanie aktorskie. Już pracuje nad nowym serialem komediowym "Kumple", w którym zagra jedną z głównych ról.

Zdjęcie

Joanna Jabłczyńska
/fot /AKPA

Droga do kariery

Aktorka, wokalistka, prawniczka - to zawody, które obecnie wykonuje 27-letnia Joanna Jabłczyńska. Zaczynała od występów w dziecięcym zespole Fasolki, następnie prowadziła "Teleranek". Później zajęła się dubbingowaniem, aż trafiła na plan serialu. Zadebiutowała niewielką rolą w "Klanie". W "Na Wspólnej" występuje już od dziewięciu lat. Na co dzień pracuje w kancelarii adwokackiej. 

Nowe życie Marty Hopfer

W ostatnich odcinkach serialu "Na Wspólnej" byliśmy świadkami tragedii , jaka  wydarzyła się w życiu bohaterki, w którą wciela się Jabłczyńska. Marta Hopfer i jej narzeczony Janusz mieli wypadek samochodowy. Ona przeżyła, on - wskutek odniesionych ran - zmarł. Tymczasem jesienią, w premierowych odcinkach serialu czeka na Martę kolejna wielka miłość! Jej wybrankiem będzie Paweł, który dostał serce Janusza. Na razie jednak oboje nie wiedzą, kto był dawcą.

Czas na komedię

"Kumple" to opowieść o paczce znajomych, wzorowana na amerykańskim serialu "Przyjaciele" Obok Joanny grają tam m.in. Ola Kisio i Przemek Cypryański. Projekt jest pomysłem reżysera Adama Molaka i jego znajomych aktorów. Ale czy któraś stacja kupi serial?

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Kurier TV

Reklama