Reklama

Jak gwiazdy spędzają wakacje?

Wtorek, 10 lipca 2012 (19:00)

Samotnie czy we dwoje? W Polsce czy za granicą? Śledzimy, jak tego lata wypoczywają znane osoby. A kto wcale nie pozwala sobie na urlop?

Zdjęcie

Kacper Kuszewski /fot  /AKPA
Kacper Kuszewski
/fot /AKPA

Zdjęcie

Anna Przybylska
/fot /AKPA

Kacper Kuszewski stawia na pracę. W sierpniu jedzie na trzy tygodnie na festiwal teatralny do Edynburga z nowym spektaklem. Z kolei w październiku wybiera się na festiwal do Meksyku. Zapowiada mu się wyjątkowo pracowity czas.

Zagraniczne wojaże

Edyta Herbuś co roku bywa we Włoszech na zakupach. Tym razem nie planuje biegać po butikach i chyba namówiła na podróż ukochanego. - To będzie objazdowa wycieczka z przyjaciółmi. Z pewnością zwiedzę Toskanię. Ale będę starała się być jak najdalej od turystów, a blisko tubylców - wyznaje Herbuś. Edyta Górniak planuje spędzić sierpniowy urlop z 8-letnim synem w Tybecie.

- Ponieważ Allan nie rozumie religii, którą wyznaje jego mama, Edyta stwierdziła, że najlepiej będzie, jak Allanek zobaczy pewne obrzędy na własne oczy w Tybecie - zdradza jej znajoma.

Z bliskimi czy bez?

Anna Przybylska lato może spędzić z dala od dzieci. - W zawodzie aktora jest tak, że propozycje pojawiają się z dnia na dzień - wyjaśnia gwiazda. - Nastawiam się na to, że przyjmę jakąś ciekawą ofertę tego lata. Wtedy pozbędę się dzieci. Chodzi mi o to, że porozsyłam je po babciach i obozach, a ja będę miała wtedy wolną głowę. Na samotnych spacerach po plaży w Darłowie widziano Agnieszkę Włodarczyk. Czyżby jej związek z Mikołajem Krawczykiem przechodził kryzys?

Aleksandra Lipiec

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Super TV

Reklama