Reklama

Jennifer Aniston i Justin Theroux. Sekretny ślub

Piątek, 28 sierpnia 2015 (13:36)

Justin i Jennifer poznali się na planie filmu „Raj na ziemi”. Tytuł okazał się dla nich proroczy.

Stało się! 10 lat po rozwodzie z Bradem Pittem, Jennifer Aniston ponownie zmieniła stan cywilny. 5 sierpnia zaprosiła znajomych na przyjęcie z okazji 44. urodzin narzeczonego.

Na miejscu okazało się, że tort, zamiast świeczkami, ozdobiony jest zakochaną parą, a w ogrodzie posiadłości czeka pastor!

70 zaproszonych osób nie spodziewało się, że właśnie tego wieczora Jennifer i Justin Theroux powiedzą sobie „Tak”. Tym bardziej że miesiąc wcześniej ojciec Matta LeBlanca, czyli Joeya z „Przyjaciół”, zdradził, iż aktorka miała romans z jego synem!

Jak widać, sensacyjne doniesienia nie miały wpływu na związek Jen i Justina, którzy spotykają się od czterech lat. Plotka zaowocowała tym, że LeBlanc nie został zaproszony na uroczystość, podobnie jak syn, serialowy Chandler – czyli Matthew Perry.

Ku zaskoczeniu mediów nie pojawił się również David Schwimmer (Ross). Ekipę „Przyjaciół” reprezentowały Lisa Kudrow oraz Courteney Cox, która została druhną panny młodej. Być może wkrótce rodzina Aniston-Theroux się powiększy. Wieść niesie, że nowożeńcy chcą adoptować dziecko.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama