Reklama

Kamińska na deskach dwóch warszawskich teatrów

Środa, 9 maja 2012 (09:34)

Julia Kamińska, czyli Natasza Sznajder z „Reguł gry”, podbija warszawskie teatry! W maju będzie ją można oglądać aż na dwóch stołecznych scenach. Młoda aktorka gra w przedstawieniu „Ostra jazda” w Teatrze Komedia i sztuce „Dwie połówki pomarańczy” w Teatrze Capitol.

Zdjęcie

/    /Agencja W. Impact
/ /Agencja W. Impact

- Już nie ma za bardzo czasu, żeby czegoś się douczyć, coś zmienić... - napisała na swoim blogu Julia tuż po próbie generalnej do komedii "Ostra jazda", która w najbliższy piątek, 11 maja, wejdzie na afisz Teatru Komedia.

Zdjęcie

/ /Agencja W. Impact

W "Ostrej jeździe" Julia Kamińska wciela się w bezrobotną aktorkę, która ulega namowom zdesperowanego brakiem pracy reżysera i przyjmuje jego propozycję występu w filmie pornograficznym. Praca na planie filmu dla dorosłych i związane z nią perypetie sprawią, że bohaterowie zaangażowani w to niezwykłe dla nich przedsięwzięcie odkryją... nagą prawdę o sobie.

- Nie wiem, czemu, ale nigdy się aż tak nie stresowałam spektaklem. No - może pierwszym, jeszcze w Gdańsku, w Wybrzeżaku. W gardle staje gula, nogi się trzęsą, głos się załamuje... Ale zazwyczaj po pewnym czasie ten stan ustępuje miejsca przyjemnemu podminowaniu - napisała Julia do swoich fanów.

"Ostra jazda", na którą Teatr Komedia zaprasza już od 11 maja, to nie jedyny spektakl, w którym można oglądać Julię Kamińską. Zaledwie kilka dni po premierze w Komedii, Julia wystąpi w stołecznym Capitolu w "Dwóch połówkach pomarańczy" - debiutanckiej sztuce Igi Kownackiej.

"Dwie połówki pomarańczy" to opowieść o tym, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, aby być... szczęśliwym w miłości. Spektakl, z którym Julia odwiedziła już wiele miast, zaplanowano w Warszawie na 22 maja. Obok Kamińskiej w komedii wyreżyserowanej przez Marię Ciunelis występują Ewa Złotowska, czyli ciocia Munia z "Daleko od noszy", oraz Jarosław Boberek, czyli Radosław Golonko z "Barw szczęścia".

W "Ostrej jeździe" natomiast Julia Kamińska spotka się na scenie z Janem Jankowskim, czyli Grzegorzem Góralczykiem z "Reguł gry", Przemysławem Sadowskim, czyli Stefanem z "Ja to mam szczęście!", Katarzyną Żak, czyli Kazimierą Solejukową z "Rancza", i Mirosławem Baką, czyli Sorokinem z "Czasu honoru".


 


Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama