Reklama

Kariera Agnieszki Włodarczyk zaczęła się od oszustwa!

Wtorek, 8 maja 2012 (09:30)

Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna Bilewska z „Pierwszej miłości”, przyznała niedawno, że jej kariera zaczęła się od... kłamstwa. Aktorka żartuje, że gdyby przed laty nie oszukała jurorów konkursu Miss Polski Nastolatek, być może w ogóle nie zostałaby aktorką!

Zdjęcie

Agnieszka Włodarczyk /    /Agencja W. Impact
Agnieszka Włodarczyk
/ /Agencja W. Impact

Pierwszym krokiem Agnieszki Włodarczyk ku sławie był udział w konkursie Miss Polski Nastolatek. Regulamin zakładał co prawda, że o tytuł Miss mogą ubiegać się dziewczyny, które ukończyły 15 lat, ale Agnieszce, która miała wtedy zaledwie 14 lat, udało się oszukać jurorów.

Zdjęcie

Ostatnio o Agnieszce dużo się mówiło w związku z jej romansem z Mikołajem Krawczykiem
/ /Agencja W. Impact

- Przyjmowali zgłoszenia od piętnastolatek, ale ja postanowiłam, że nie przyznam się do swoich czternastu lat. Na szczęście prawda nie wyszła na jaw i udało mi się! - śmieje się dziś Agnieszka.
Udało się jej nie tylko wziąć udział w konkursie, ale też znaleźć się w finałowej dziesiątce. Ponieważ jednak kariera modelki nie interesowała ambitnej dziewczyny, postanowiła spróbować swoich sił w teatrze. Zgłosiła się na casting zorganizowany przez Janusza Józefowicza, który szukał właśnie nowych twarzy do jednego ze swoich przedstawień. Wokalne i taneczne umiejętności Agnieszki pomogły jej dostać się do zespołu Teatru Buffo, na deskach którego zadebiutowała jako aktorka. Tam dostrzegł ją Maciej Ślesicki, który powierzył jej główną rolę w filmie "Sara".

Reżyser był tak zadowolony ze współpracy z Agnieszką Włodarczyk, że bez wahania zaproponował jej kolejną rolę w swoim nowym przedsięwzięciu. Tym razem Agnieszka zagrać miała komediową rolę w sitcomie "13 Posterunek". Jako pełna urody i młodzieńczego wdzięku i temperamentu siostra posterunkowego Cezarego Cezarego (Cezary Pazura) szybko zyskała popularność. Praca nad kolejnymi odcinkami filmu zmusiła dziewczynę do zmiany dotychczasowego trybu życia. Agnieszka zdecydowała się tak pokierować swoim losem, żeby znaleźć czas nie tylko na pracę, ale też na naukę. Zapisała się do liceum wieczorowego, by skończyć szkołę i jednocześnie móc pracować.

Dzisiaj Agnieszka cieszy się popularnością, ale nie ukrywajmy, że nie zawsze jest to dobra sława. Niewykluczone, że być może byłaby zupełnie nieznana, gdyby przed 18 laty nie oszukała jurorów konkursu Miss Nastolatek, udział w którym otworzył jej drzwi do kariery.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama