Reklama

Karolak zostanie ojcem po raz drugi

Poniedziałek, 16 lipca 2012 (19:00)

To wspaniała nowina dla Tomasza Karolaka i jego partnerki Violi Kołakowskiej. Na początku przyszłego roku powitają na świecie swoje drugie dziecko. Gratulujemy!

Zdjęcie

Tomasz Karolak z partnerką Violą Kołakowską /fot  /MWMedia
Tomasz Karolak z partnerką Violą Kołakowską
/fot /MWMedia

Myślę, że coraz lepiej radzę sobie w roli ojca. Bardzo mi się podoba to, co jest z tym związane", mówił w jednym z wywiadów Tomasz Karolak (41). Wkrótce w tej roli sprawdzi się podwójnie! Partnerka aktora, Viola Kołakowska (35), jest w trzecim miesiącu ciąży. Jak dowiedział się SHOW, para (która ma już czteroletnią córkę Lenkę) szuka właśnie wygodnego domu, aby zamieszkać jak prawdziwa rodzina. A jeszcze niedawno Tomek planował przeprowadzkę do nowego loftu na warszawskim Mokotowie... 

Zdjęcie

Tomasz Karolak z córeczką Leną i partnerką Violą Kołakowską
/fot /AKPA

Teraz mieszkanie aktora zostanie sprzedane. Oboje uznali bowiem, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupno domu na warszawskiej Saskiej Kępie. To właśnie tam, w bliskiej centrum, zielonej dzielnicy Warszawy, Lenka chodzi od dwóch lat do przedszkola. Viola nie chce się więc przeprowadzać, bo jej brakowałoby znajomych, a Lence koleżanek z grupy. Decyzja o drugim dziecku świadczy o poprawie relacji w związku Violi i Tomka.

Między nimi nie zawsze było różowo. Kilka razy rozstawali się i wracali do siebie, zapewniając później o łączącej ich wyjątkowej więzi. W wywiadach aktor wielokrotnie podkreślał, że mimo czterdziestki, mentalnie wciąż jest nastolatkiem, a odpowiedzialność nie jest najważniejszą cechą jego złożonej osobowości. Podwójne ojcostwo z pewnością musi go zmienić. Gwiazdor pęka z dumy i odbiera właśnie gratulacje, m.in. od bliskiego przyjaciela Piotra Adamczyka i innych kolegów. Już niedługo będzie miał dla nich znacznie mniej czasu.

Za sześć miesięcy na świat przyjdzie jego drugie dziecko, myśli więc o stabilizacji. Przyszła mama bardzo liczy na to, że Tomek będzie troskliwie zajmował się nią i Lenką. Jak dowiedział się SHOW, delikatna i bardzo szczupła Viola źle znosiła pierwszą ciążę. Boi się, by sytuacja się nie powtórzyła. Na razie pojechała z córeczką na wakacje w góry. Tomek zaś zaangażował się w szukanie domu, ale wkrótce ma do nich dołączyć. SHOW trzyma kciuki za całą rodzinę!

Oskar Maya

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Show

Reklama