Reklama

Kasia Cichopek kończy 30 lat!

Niedziela, 7 października 2012 (06:00)

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z „M jak miłość”, w najbliższą niedzielę – 7 października – świętować będzie swoje 30. urodziny!

Zdjęcie

Kasia Cichopek /fot  /Agencja W. Impact
Kasia Cichopek
/fot /Agencja W. Impact

Kasia Cichopek po raz pierwszy stanęła przed kamerą, gdy miała 11 lat. Zagrała wtedy niewielką rolę w serialu "Boża podszewka" i tak bardzo spodobało się jej aktorstwo, że postanowiła poświęcić mu każdą wolną chwilę. Rodzice zapisali ją do Ogniska Teatralnego prowadzonego przez Halinę i Jana Machulskich, gdzie Kasia mogła doskonalić swój warsztat. Jeszcze przed ukończeniem szkoły średniej miała też za sobą pierwsze próby... reżyserskie - w Teatrze Ochoty wyreżyserowała między innymi "Romea i Julię" Szekspira oraz przedstawienie według własnego scenariusza. Kiedy poszła na casting do roli Kingi w serialu "M jak miłość", nie przypuszczała, że wkrótce zmieni się całe jej życie...

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact/teletydzien.pl

- Do studium teatralnego państwa Machulskich bardzo często dzwonili przedstawiciele producentów filmowych szukający "nowych twarzy" - opowiada Kasia.

- Tak było też w przypadku serialu "M jak miłość". Poszłam na casting do roli Kingi, zagrałam malutką scenkę i usłyszałam: "Dziękujemy, odezwiemy się do pani". Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że rzeczywiście ktoś się do mnie odezwie. Byłam zaskoczona, gdy odebrałam telefon z produkcji serialu. "Jutro zaczyna pani zdjęcia" - usłyszałam i... tak zostałam Kingą - wspomina Katarzyna Cichopek.

Choć Kasia zawsze marzyła, by być aktorką, po maturze nie chciała zdawać do Akademii Teatralnej. Zdecydowała, że aktorstwo będzie jedynie jej pasją a nie zawodem. Postanowiła studiować psychologię społeczną.

- Aktorstwo to bardzo niepewny chleb. Różnie z nim bywa. Chcę mieć wykształcenie, które na pewno da mi pracę, bo najważniejsza jest dla mnie niezależność. Nie lubię o nic prosić, na nic czekać. Wolę być amatorką pasjonatką niż niespełnionym zawodowcem. Poza tym znajomość psychologii bardzo przydaje mi się na planie "M jak miłość" - mówiła kilka lat temu w wywiadzie.

Kasia bardzo rozsądnie podchodzi do sławy, jaką zyskała grając w jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Sukces w ogóle jej nie zmienił.

- Kiedy schodzę z planu, od razu staję się sobą: zwykłą kobietą, która prowadzi dom, robi zakupy, zajmuje się dzieckiem. Mam normalne, przyziemne problemy i w życiu prywatnym nigdy nikogo nie gram - twierdzi.

Wielkim przełomem w życiu Katarzyny Cichopek okazał się udział w programie "Taniec z gwiazdami". Z przygotowującym ją do występów na parkiecie Marcinem Hakielem połączyło ją wielkie uczucie, które nie dość, że doprowadziło ich do zwycięstwa w show, ale też przed... ołtarz. Kasia i Marcin są szczęśliwym małżeństwem, mają wspaniałego synka...

Katarzyna Cichopek skończy 7 października 30 lat. Czego życzy sobie z tej okazji? - Niczego specjalnego - śmieje się i dodaje: - Dostałam od losu tak wiele, że nie śmiem prosić o więcej... Robię to, co uwielbiam robić, mam wspaniałego męża i cudownego synka. Jestem szczęśliwa i jedyne, czego sobie życzę, to aby ten stan trwał jak najdłużej.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Kasi z różnych etapów jej kariery. Zobaczcie, jak zmieniła się w ciągu ostatnich kilku lat.

Kasia Cichopek kończy 30 lat!

liczba zdjęć: 36

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama