Reklama

Kindze Preis świetnie się wiedzie po czterdziestce

Piątek, 31 sierpnia 2012 (08:45)

Dokładnie rok temu Kinga Preis skończyła 40 lat. Dziś – 31 sierpnia - w dniu swoich kolejnych urodzin, śmiało może powiedzieć, że świetnie jej się wiedzie... po czterdziestce!

Zdjęcie

Kinga Preis /  /Agencja W. Impact
Kinga Preis
/ /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Kinga Preis z jednym z mężczyzn jej życia
/ /Agencja W. Impact

W ciągu ostatniego roku Kinga Preis była najczęściej nagradzaną polską aktorką. W marcu dostała Orła za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą za kreację w filmie "W ciemności" (konkurowała w tej kategorii... ze sobą, bo nominowana była także za rolę w "Róży"), w kwietniu odebrała Wiktora i tytuł Najlepszej Aktorki Telewizyjnej Roku, w maju okrzyknięto ją Kobietą Roku Glamour.

Kinga Preis twierdzi, że w ogóle nie doświadczyła tego, o czym często mówią jej koleżanki - że dla czterdziestoletnich aktorek nie ma ciekawych ról, a czas nie jest dla nich zbyt łaskawy. Być może dzieje się tak dlatego, że Kinga w sprawach zawodowych słucha wyłącznie siebie. Ma też bardzo zdrowe podejście do aktorstwa i - jak mówi - nie musi i nie chce pędzić za karierą i kolejnymi rolami.

- Czasy w których żyjemy, wszystko, co się wokół nas dzieje, sprzyja temu, że człowiek się zatraca, że zaczyna się rozpychać łokciami, żeby zwyciężyć tylko po to, by inni go nie stratowali - powiedziała niedawno, dodając, że sukces zawodowy wcale nie jest dla niej najważniejszy.
- Tym, co dla mnie liczy się najbardziej, jest rodzina i normalność, czyli miłość ukochanego mężczyzny, dziecko, dom - wyznała.

Dziś Kinga Preis kończy 41 lat. O czym pomyśli, zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie?
- O tym, żeby mój świat nadal kręcił się wokół moich mężczyzn - syna i męża, bez których nie umiałabym żyć - mówi.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama