Reklama

Kisio jest stała w uczuciach

Wtorek, 25 września 2012 (09:45)

Aleksandra Kisio, którą zobaczymy jako Dankę w 5. odcinku „Komisarza Aleksa 2”, jest bardzo stała w uczuciach. Ze swoim chłopakiem Łukaszem związana jest już prawie 10 lat!

Zdjęcie

Ola Kisio i jej chłopak Łukasz /fot  /Agencja W. Impact
Ola Kisio i jej chłopak Łukasz
/fot /Agencja W. Impact

Aleksandra Kisio nie kryje, że miłość ma dla niej ogromne znaczenie. Już jako mała dziewczynka marzyła, że kiedyś spotka idealnego partnera, u boku którego będzie mogła szczęśliwie przejść przez życie i z którym uda się jej stworzyć kochającą się rodzinę.

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

Kiedy Ola miała 19 lat zakochała się po uszy w przystojnym Łukaszu - chłopaku dokładnie takim, jak ten, który pojawiał się w jej dziewczęcych marzeniach.

- To moja pierwsza prawdziwa miłość - mówiła o swoim chłopaku. Od chwili, gdy się poznali, wkrótce minie 10 lat, a Ola i Łukasz wciąż są w sobie po uszy zakochani. Jakiś czas temu zamieszkali razem i doszli do wniosku, że już najwyższa pora, by pomyśleć o zalegalizowaniu swojego związku. Kiedy Łukasz podarował Oli piękny pierścionek i poprosił, aby została jego żoną, aktorka nawet przez chwilę się nie wahała. Oboje uznali jednak wtedy, że wcale nie muszą się śpieszyć do ołtarza i... zapomnieli o ślubie.

- Świetnie się rozumiemy, wspieramy się i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. Urzędowe potwierdzenie, że jesteśmy parą, nie jest nam potrzebne, ale z pewnością kiedyś  zapragniemy je mieć - śmieje się Aleksandra Kisio, pytana o swoje plany ślubne. Aktorka zwierzyła się niedawno, że coraz częściej łapie się na tym, że zastawia się nad macierzyństwem.

- Decyzja o zostaniu mamą jest dla każdej kobiety szalenie ważna. Nie chcę jej podejmować pochopnie, pod wpływem chwili. Mam nadzieję, że kiedyś poznam smak macierzyństwa, ale na razie w zupełności wystarcza mi opieka nad chrześniakiem - powiedziała w wywiadzie.

 

 

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama