Reklama

Klaudia Halejcio w kuchni

Wtorek, 2 października 2012 (16:17)

Z aktorstwem ma do czynienia już od dziecka. Jak się okazuje, nie tylko na tym polu odnosi sukcesy. Klaudia Halejcio spełnia się także w kuchni, a wariacje kulinarne to jej hobby.

Zdjęcie

Klaudia Halejcio /fot  /AKPA
Klaudia Halejcio
/fot /AKPA


Na Twój fanpage na Facebooku często dodajesz zdjęcia rożnych potraw. Czy to oznacza, że sama gotujesz?

- Tak, chętnie gotuję, uwielbiam to robić. Często spotykam się z moimi znajomymi i wspólnie gotujemy. Organizujemy wieczorki tematyczne, podczas których poznajemy nowe smaki, uczymy się nowych rzeczy. Na pewno spotkania te zaowocują relacjami fotograficznymi i przepisami, które planuję publikować w sieci.

Prowadzisz własny blog?

- Niedługo powstanie platforma internetowa, coś w rodzaju bloga, gdzie zamieszczać będę właśnie inspiracje kulinarne. Dodatkowo znajdą się tam ciekawostki z planu serialu "Hotel 52", z mojego życia oraz wpisy typowo modowe, bo moda znajduje się w czołówce moich zainteresowań.

Ostatnio brałaś udział w sesji do jakiegoś kalendarza. Co to za tajemnicza inicjatywa? Czy ma to związek z planowanym blogiem?

- Nie, to była charytatywna sesja zdjęciowa do kalendarza Fundacji Dzieci Niczyje. Publikacja planowana jest lada dzień, na pewno dam o tym znać na swoim facebookowym profilu.


Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Reklama