Reklama

Kochane dzieciaki!

Piątek, 1 czerwca 2012 (08:55)

Mają po kilka, kilkanaście lat, swoją pracę traktują jak dobrą zabawę i niezapomnianą przygodę, są uwielbiane przez widzów i wiele z nich w przyszłości zostanie prawdziwymi, wielkimi gwiazdami. Dzieciaki, które grają w najpopularniejszych polskich serialach, wiedzą, jak pogodzić swoje szkolne obowiązki z pracą na planie. Oto one – kochane serialowe dzieciaki!

Zdjęcie

Weronika Kosobudzka, Mateusz Pawłowski, Amelia Melasa /fot  /Agencja W. Impact
Weronika Kosobudzka, Mateusz Pawłowski, Amelia Melasa
/fot /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Mateusz Pawłowski
/fot /Agencja W. Impact

Julia Królikowska, czyli Kasia Lubicz z "Klanu"


Julia niedawno skończyła 13 lat. Po raz pierwszy zagrała przed kamerą mając zaledwie kilka miesięcy! Jej mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z  "Klanu", nie chciała, by malutką Julką zajmowały się opiekunki i zdecydowała się mieć na nią baczne oko także w czasie, gdy musi pracować. Julia została więc serialową córką swojej prawdziwej mamy! Przez 13 lat kilka milionów widzów obserwowało, jak Julka z niemowlaka zmienia się w słodką dziewczynkę, potem w sympatyczną i uroczą młodą damę. Julia w przyszłości zamierza iść w ślady swoich sławnych rodziców i marzy o karierze aktorki. Na pewno się jej to uda - jest przecież gwiazdą niemal od urodzenia!

Mateusz Pawłowski , czyli Kacperek Boski z "rodzinki.pl"


Naturalnością i bezpośredniością powalił na łopatki całą ekipę przeprowadzającą casting do roli Kacperka w "rodzince.pl". Ma dopiero 7 lat, ale na planie zachowuje się jak prawdziwy profesjonalista. Dzięki nauce roli nauczył się... czytać. Był gwiazdą jednego z odcinków "Mini szansy na sukces", w którym śpiewał piosenkę grupy De Mono. Interesuje się sportem i komputerami, uwielbia dokazywać, a jego charakterystyczny śmiech potrafi rozbawić nawet największego ponuraka. Na razie nie wie, czy w przyszłości zostanie aktorem, ale nie wyklucza takiej możliwości, choć chciałby też być strażakiem i piłkarzem.

Zdjęcie

Natalia Idzikiewicz
/fot /Agencja W. Impact

Natalia Idzikiewicz, czyli Ela z "Ja to mam szczęście!"


Wesoła i rozgadana prawie czternastolatka, która nie znosi kłamstwa, wywyższania się i cwaniakowania. Jej pasją jest oglądanie horrorów i komedii filmowych. Kocha zwierzęta i jest wrażliwa na ich cierpienie, uprawia jazdę konną, gra w... piłkę nożną, siatkówkę i unihokej, woli spodnie od sukienek. Wolny czas najchętniej spędza na czytaniu książek, rysowaniu i spotykaniu się ze znajomymi. Łatwno zawiera nowe znajomości. Jej mottem życiowym są słowa Walta Disney'a "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać".

Julia Kornacka, czyli Amelka z "Na dobre i na złe"


W marcu skończyła 12 lat. W ciągu 7 lat, bo tyle już występuje przed kamerą, zagrała w 7 serialach i 2 filmach fabularnych. Debiutowała w programie "5-10-15". Jej największą pasją jest jazda na nartach i pływanie. Mówi o sobie, że jest nieco zwariowana, bardzo wygadana, w głębi serca wrażliwa i ciekawa świata. Regularnie usłyszeć ją można w radiu, gdzie prowadzi własną audycję "Dzwoni Mała Tosia". Należy do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochota, a po skończeniu szkoły zamierza zdawać do Akademii Teatralnej.  

Zdjęcie

Julia Wróblewska
/fot /Agencja W. Impact

Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość"


Czternastolatka z sześcioletnim doświadczeniem aktorskim! Widzowie zakochali się w niej po premierze filmu "Tylko mnie kochaj", w którym debiutowała. Uwielbia gry komputerowe i frytki z keczupem, nie znosi sprzątać swojego pokoju i jest pewna, że aktorstwo to jej powołanie. Żartuje, że nie wyobraża już sobie życia bez grania w serialach i filmach. Ma w swoim dorobku role u boku najpopularniejszych polskich gwiazd, a jej idolem wciąż jest Maciej Zakościelny, którego córkę zagrała w swoim pierwszym filmie.

Paweł Grządziel, czyli Jaś Rafalski z "Klanu"


Spokojny, kulturalny i zawsze świetnie przygotowany do pracy piętnastolatek, którego uwielbia cała ekipa "Klanu". Nie wie jeszcze, co chciałby robić w życiu. Aktorstwo traktuje jak świetną przygodę, możliwość poznania ciekawych ludzi i... lekarstwo na nieśmiałość, ale nie zamierza wiązać się z nim na stałe. Jest dobrym uczniem, bardzo lubi czytać, pasjonują go komputery i dobra muzyka. Ma wielu przyjaciół, którzy lubią go nie dlatego, że gra w "Klanie", ale dlatego, że jest po prostu fajnym kumplem.

Zdjęcie

Adam Zdrójkowski
/fot /Agencja W. ImpactWeronika Kosobudzka, czyli Zosia z "Ja to mam szczęście!"


Swoją przygodę z aktorstwem zaczynała od udziału w reklamówkach telewizyjnych i koncertach z zespołem wokalno-tanecznym "Fasolinki". Ma dopiero 10 lat, ale poszczycić się może dwiema dużymi rolami filmowymi u boku Roberta Więckiewicza oraz dwiema  rolami serialowymi. Jest nieoprawną optymistką, zawsze uśmiechniętą, gadatliwą i ciekawą świata młodą osóbką. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, zawsze rozpiera ją niespożyta energia. Ma o rok starszą siostrę Wiktorię, która również występuje w reklamach, filmach i serialach. Obie zamierzają być w przyszłości aktorkami.

Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl"


Choć na ekranie sprawia wrażenie niezłego rozrabiaki, prywatnie jest ujmującym i bardzo kulturalnym dwunastolatkiem. Swoją przygodę z aktorstwem zaczął cztery lata temu u boku Marcina Dorocińskiego w filmie "Boisko bezdomnych". Od tamtej pory zagrał jeszcze w 4 serialach i 2 filmach fabularnych. Interesuje się tym, co pasjonuje większość chłopaków w jego wieku - piłką nożną, komputerami i filmami sensacyjnymi, z którymi wprost przepada. Lubi też taniec i marzy, by zostać policjantem. Ma brata bliźniaka, Kubę.

Amelia Malesa, czyli Zosia z "Klanu"


Jest ulubienicą całej ekipy "Klanu", nazywaną urodzoną gwiazdą sześciolatką. Przed kamerą i przed obiektywem aparatu fotograficznego czuje się jak ryba w wodzie. Jest prawdziwą duszą towarzystwa, a jej zawsze szczery uśmiech powoduje, że po prostu nie można jej nie lubić. Oprócz udziału w "Klanie" ma też w swoim dorobku rolę w serialu "Egzamin z życia". Pytana, kim chce być, gdy dorośnie, bez wahania mówi, że aktorką.

Dziecięce gwiazdy

liczba zdjęć: 30

Najmłodsze gwiazdy polskich seriali traktują na razie swoją pracę jak wspaniałą zabawę i niezwykłą przygodę. Choć przez niektórych nazywani są dziećmi szczęścia, tak naprawdę ciężko pracują na planach. Być może w przyszłości zostaną zawodowymi aktorami...Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama