Reklama

Komu podpadła Małgorzata Rozenek?

Wtorek, 25 września 2012 (15:18)

Małgorzata Rozenek, czyli perfekcyjna pani domu wzbudza skrajne emocje. Jedni podziwiają jej perfekcjonizm, drudzy wytykają oderwanie od rzeczywistości. Naraziła się już feministkom i celebrytom...

Zdjęcie

Jaka jest naprawdę? Prowadzi dom i wychowuje dzieci. Do tego ma czas, by dbać o urodę i bywać
na czerwonym dywanie. Czy taki jest wizerunek typowej polskiej gospodyni? Czy perfekcyjna pani domu jest prawdziwa, czy przerysowana? /fot  /TVN
Jaka jest naprawdę? Prowadzi dom i wychowuje dzieci. Do tego ma czas, by dbać o urodę i bywać na czerwonym dywanie. Czy taki jest wizerunek typowej polskiej gospodyni? Czy perfekcyjna pani domu jest prawdziwa, czy przerysowana?
/fot /TVN

Młode kobiety nie potrafią sprzątać. Wydaje mi się, że powodem są feministki", stwierdziła ostatnio Małgorzata Rozenek (34). Po tych słowach w internecie dosłownie zawrzało... "Ta pani i ten program powinny zniknąć z anteny. Cofają kobiety o sto lat wstecz", piszą wzburzeni internauci. Wtórują im celebryci. "To takie proste: nie sprzątasz wanny o drugiej w nocy - jesteś feministką. Nie latasz ze ścierą wszędzie i nie zawiązujesz kokardek perfekcyjnie na perfekcyjnych słoiczkach - feminizm. Takiej definicji nie słyszałam. No, w szoku jestem, jako nowa feministka z zepsutym odkurzaczem...", napisała na swoim profilu na Facebooku Karolina Korwin Piotrowska.

Zdjęcie

Podczas balu dobroczynnego Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Małgorzata olśniewała w seksownej czerwonej sukni z rozcięciem. Mało tego, sama ją zaprojektowała! Najwyraźniej umie zrobić wszystko.
/fot /AKPA

Aktorka Iza Kuna dodała w jednym z wywiadów: "Nie jestem i nie dążę do bycia perfekcyjną panią domu (...). Śmieszy mnie to. Zresztą w Polsce perfekcyjna pani domu nie ma racji bytu; kobiety pracują zbyt ciężko, zaangażowane jednocześnie w pracę, dom i opiekę nad dziećmi". Na odzew zapracowanych Polek też nie trzeba było długo czekać. W sieci krążą już żarty o "szarfie odpowiedzialności", którą w swoim programie Małgorzata wręcza uczestniczkom.

Widzowie śmieją się też z bezużytecznych rad, których udziela Rozenek. Co na to sama perfekcyjna? Robi dobrą (a nawet perfekcyjną) minę do złej gry i zapewnia: "Nie obchodzi mnie, co ludzie mówią na mój temat". Może jednak powinna się tym zainteresować? Mało kto wierzy, że jej wizerunek jest prawdziwy. Bo ponoć prywatnie Rozenek daleko do perfekcji. Pali, przeklina i uwielbia dobrą zabawę! Podobno nawet korzysta z pomocy sprzątaczki. Niewykluczone, że jej wizerunek został stworzony wyłącznie na potrzeby programu.

Szymon Majewski, którego miejsce w TVN zajęła Rozenek, codziennie naigrywa się z jej "perfekcyjności" w swoim radiowym programie. Przedstawiając się jako perfekcyjny pan domu, udziela kuriozalnych porad "zdesperowanym" słuchaczkom. Fankami Małgorzaty z pewnością nie są też prezenterki programu "Dzień dobry TVN". Gdy Rozenek goszcząc w studiu, pokazywała metody ozdabiania słoików z przetworami, usłyszała kąśliwą uwagę: "No tak, bo przecież w życiu najważniejsze jest, żeby było ładnie".

Perfekcyjne mądrości

Te złote myśli Małgorzaty Rozenek wzbudziły kontrowersje. Na forach internetowych aż huczy, bo osoby, które skorzystały z niektórych jej rad (na przykład wyczyściły żelazko solą), gorzko tego żałują...

1. "Sprzątaj, jeśli kochasz swojego męża". Mężczyźni w internecie podnieśli larum , że wolą inne sposoby na okazywanie uczuć

2. "Odkurzaj... świeczki". Ale kto ma na to czas?

3. "Przypalone żelazko wyczyścisz solą". Chyba jednak sodą!

4. "Odstęp między wieszakami w szafie powinien wynosić dwa centymetry". W takiej sytuacji w przeciętnej szafie Kowalskiego zmieści się piętnaście wieszaków. Trochę... mało!

5. "W łazience trzeba mieć cztery kosze: na pranie białe, czarne, kolorowe i dla tzw. dziwnych przypadków ". Porada w sam raz dla typowej pani domu z małą łazienką w M3!

Justyna Kasprzak

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Show

Reklama