Reklama

Kora: Wróci do Must Be The Music?

Piątek, 31 stycznia 2014 (10:34)

Od kilku tygodni media rozpisują się o ciężkiej chorobie Kory Jackowskiej.

Atmosferę wokół artystki podgrzewały doniesienia o tym, że zrezygnowała z planowanego koncertu, udziału w kolejnym sezonie talent show „Must Be The Music” oraz nagły, cichy ślub z wieloletnim życiowym partnerem – Kamilem Sipowiczem.

Piosenkarka konsekwentnie milczała, zdecydowała się nie udzielać żadnych informacji na temat swoich problemów ze zdrowiem. Sytuacja przypominała słowa przeboju grupy Maanam – „Krakowski spleen”: Czekam na wiatr, co rozgoni, Ciemne skłębione zasłony, Stanę wtedy naraz, Ze słońcem twarzą w twarz...

Giełda nazwisk

Plotkarskie portale i tabloidy prześcigały się w spekulacjach. Pojawiła się nawet giełda nazwisk artystów, którzy mieliby zastąpić Korę w polsatowskim show.

– Nie wyobrażam sobie, że może jej zabraknąć w programie – stwierdziła Elżbieta Zapendowska. Także fani mocno trzymali kciuki za jej powrót do formy. Najwyraźniej udało się!

Menedżerka artystki wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że Kora najprawdopodobniej zasiądzie przy jurorskim stole 7. edycji „MBTM”. Bardzo się cieszymy i życzymy zdrowia.

JBJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Tele Tydzień

Reklama