Reklama

Krupa: Pewność siebie jest kwestią kluczową

Środa, 13 czerwca 2012 (14:51)

Joanna Krupa zaczynała karierę od sesji rozbieranych. Dzisiaj to ona rozdaje karty. Jak to zrobiła?

Zdjęcie

/fot  /AKPA
/fot /AKPA

Supermodelka, mieszkająca w luksusowej willi w Los Angeles, która z zapałem walczy z wielbicielami naturalnych futer. Taki obraz Joanny Krupy znamy w Polsce. Ale w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka na co dzień, jej kariera dopiero nabiera rozpędu. Czy uda jej się wskoczyć na szczyt? 

Zdjęcie

Joanna z siostrą Martą Krupą
/fot /AKPA

Sukces po trzydziestce

- To naprawdę bardzo ciężki biznes i nigdy nie wiadomo, czy osiągniesz sukces - mówi. Ze względu na zbyt niski jak na modelkę wzrost (170 cm), swoją karierę za oceanem zaczęła od pozowania do zdjęć. Najpierw były sesje rozbierane w popularnych magazynach dla mężczyzn. Występowała nawet w filmach erotycznych, gdzie np. przebrana za pielęgniarkę... łaskotała koleżankę. 

Zdjęcie

Joanna z Michałem Pirógiem na planie "Top Model"
/fot /AKPA

W 2010 roku wzięła udział w akcji organizacji PETA, na której pozowała nago, zasłaniając piersi tylko krzyżem. To był prawdziwy przełom! Wreszcie została zauważona. Miała wtedy 31 lat.

Droga na szczyt

Najpierw została jurorką w polskiej edycji "Top Model". Program przyniósł jej u nas wielką popularność. Ale to nie kraj przodków jest jej celem. - Moja kariera i moje życie jest w Los Angeles - nie ukrywa. Wszystko wskazuje na to, że ma duże szansę spełnić to marzenie.

W tym roku dostała dwie propozycje - występ w drugim sezonie reality show "The Real Housewives of Miami" oraz dostała własny program. Tej jesieni Amerykanie będą śledzić codzienne życie Krupy i jej bliskich oraz przygotowania do ślubu z Romainem Zago. Czy odniesie sukces na miarę słynnych sióstr Kardashian, które w ten właśnie sposób zrobiły karierę?

W butach startowych

Joanna świetnie zdaje sobie sprawę z szansy, jaką dał jej los. Dlatego pełną parą przygotowuje się do premiery swojego reality show. Wciąż pojawiają się nowe informacje na temat jej związku z Romainem. Cała historia przypomina telenowelę. Para podobno była bliska zerwania, potem się pogodzili i są już gotowi na ślub. Jednocześnie Joanna próbuje skompromitować konkurencję, czyli siostry Kardashian. Pikietowała ostatnio pod ich butikiem przeciwko sprzedaży naturalnych futer. Jak widać, wojna już rozpoczęta.

Marzena Juraczko

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Teleświat

Reklama