Reklama

Krzysztof Ibisz w "Pamiętnikach z wakacji"

Niedziela, 15 stycznia 2012 (10:29)

Popularny prezenter telewizyjny ponownie spróbuje swoich sił w roli aktora. Zdobywca Telekamery w latach 2002-2003 wystąpi w polsatowskim serialu "Pamiętniki z Wakacji".

Zdjęcie

  Krzysztof Ibisz /AKPA
  Krzysztof Ibisz
/AKPA

Krzysztof Ibisz zmierzył się z kolejnym zadaniem aktorskim. Po epizodycznych rolach w produkcjach serialowych takich jak "Plebania", "Świat według Kiepskich", "Hotel 52", czy "Pierwsza Miłość" postanowił sprawdzić się w serialu paradokumentalnym. Ibisz zagra w nadawanej przez Polsat produkcji typu docu-soap "Pamiętniki z wakacji".

Jak napisał na swojej stronie internetowej, Krzysztof Ibisz pojawi się w projekcie gościnnie. Zdjęcia do odcinków kręcono na wyspie Gran Canaria, a emisja odcinka z jego udziałem nastąpi wiosną. Nie wiadomo, czy Ibisz wystąpi w serialu w roli samego siebie, czy zagra fikcyjną postać.

Rola Ibisza w "Pamiętnikach z wakacji" reżyserowanych przez Okiła Khamidova nie powinna specjalnie dziwić, gdyż prezenter jest z zawodu... aktorem. To sprawia, że dość często pojawia się na planie filmowym i na deskach teatru. W 2010 roku wystąpił w sztuce "I tak cię kocham" w warszawskim teatrze Kamienica. Obecnie Ibisz prowadzi gale i imprezy w telewizji Polsat oraz promuje zdrowy tryb życia (w 2004 roku wydał książkę pt. "Jak dobrze wyglądać po 40").

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Reklama