Reklama

Kto stoi za sukcesem Małgorzaty Rozenek?

Niedziela, 14 października 2012 (10:02)

W ostatnim czasie role w jej małżeństwie zasadniczo się odwróciły. Jeszcze kilka lat temu Małgorzata Rozenek była tylko żoną znanego aktora. Dziś przyćmiła go popularnością.

Zdjęcie

Małgorzata i Jacek Rozenkowie /  /MWMedia
Małgorzata i Jacek Rozenkowie
/ /MWMedia

Kiedy sześć lat temu jeden z tygodników opublikował zdjęcia Jacka Rozenka z jego synkiem Stasiem, który był wtedy niemowlęciem, nikt nie zwracał uwagi na żonę aktora. To on był wtedy popularny, grał w serialu "Samo życie" i licznych filmach fabularnych. Dziś to Małgorzata Rozenek jest gwiazdą - prowadzi w telewizji program "Perfekcyjna Pani Domu". 

Zdjęcie

Małgorzata Rozenek z synem /  /MWMedia
Małgorzata Rozenek z synem
/ /MWMedia

Jak do tego doszło, że ich role się odwróciły?
Przyszły mąż najperfekcyjniejszej kobiety w Polsce wychował się na warszawskiej Pradze.
- Wyrwałem się z patologicznego środowiska. Miałem przyzwoity dom w bardzo trudnym otoczeniu. Trzech moich kolegów nie żyje, czterech siedzi w więzieniu. Koleżanki, z którymi bawiłem się na ulicy, już na tej ulicy zostały. W szkole byłem tak zamknięty w sobie, że kiedy poproszono mnie o recytację wiersza, wstałem i... zemdlałem. Próbowano mnie zmusić, żebym składał papiery do budowlanki. Musiałem znaleźć siłę, by walczyć o siebie - wyznał.

Dziś jest niekwestionowanym królem dubbingu. Jego głosem mówił nawet papież w polskiej wersji amerykańskiego filmu "Jan Paweł II. Nie lękajcie się". Oprócz aktorstwa postawił na szkolenia personalne i to uczyniło go człowiekiem zamożnym. Jest jednym z najlepszych fachowców w Polsce od wystąpień publicznych i kształtowania wizerunku.
- Zawsze podziwialiśmy, jak bardzo jest zdyscyplinowany i pracowity - chwalą go koledzy. - Potrafił przyjechać o świcie na plan serialu, w czasie 3-godzinnej przerwy w zdjęciach odbyć dwa szkolenia personalne oraz wrócić na miejsce, gdzie znów miał zdjęcia.

Do pełni szczęścia brakowało mu tylko odpowiedniej kobiety. Jego pierwsze małżeństwo było nieudane. Ma z niego 18-letniego dziś syna Adriana.
Śliczną absolwentkę szkoły baletowej, akademii kulinarnej we Francji i studentkę prawa Małgorzatę Kostrzewską poznał na przyjęciu u Piotra Adamczyka (ponoć to sam Piotr zaaranżował to spotkanie). Jacek Rozenek zakochał się od pierwszego wejrzenia, choć młodziutka Małgosia na początku nie wykazywała większego zainteresowania starszym o 9 lat adoratorem. Uległa po drugim spotkaniu i natychmiast zamieszkali razem.
Aktor oświadczył się, przyjeżdżając do niej na karym koniu podczas burzy i... dostał za to niezłą reprymendę.
- Koń mógł się spłoszyć, a pierścionek nie był mi potrzebny - i tak przecież chciałam za niego wyjść - skwitowała po latach Małgorzata. Jacek szybko nauczył się, że jego żona nie lubi niespodzianek, że wszystko musi być u niej zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. 

Zdjęcie

Jacek Rozenek wspiera swoją perfekcyjną żonę /  /MWMedia
Jacek Rozenek wspiera swoją perfekcyjną żonę
/ /MWMedia

Po ślubie Małgorzata Rozenek świadomie zrezygnowała z dobrze zapowiadającej się pracy prawnika, bo wolała stworzyć ciepły dom.
- Na początku wracałam po pracy, a Jacek szedł do teatru. Zdałam sobie sprawę, że tak bardzo go kocham, że nie możemy się mijać - tłumaczy.

Doglądała budowy domu i bardzo pragnęła zajść w ciążę. Ale nie udawało się. W końcu państwo Rozenkowie zdecydowali się na zabiegi in vitro. Dzięki nim dość szybko zostali rodzicami Stasia (6), a potem Tadeusza (2). Gdy w zeszłym roku Małgorzata nieco uwolniła się od domowych obowiązków (dzieci poszły do przedszkola, udało jej się znaleźć odpowiednią osobę do prac domowych) postanowiła obronić doktorat z prawa. I wtedy zadzwoniono do niej z TVN.

Na przesłuchanie do "Perfekcyjnej Pani Domu" poszła w śnieżnobiałej bluzce, minispódnicy i szpilkach. Zabrała ze sobą słój ekologicznych ciasteczek i kilka egzemplarzy książki o idealnym prowadzeniu domu, którą... sama napisała i wydała! Podbiła serca jurorów.

Dziś jej program oglądają miliony Polaków. Niektórzy mawiają, że dwie gwiazdy w domu, to o jedną za dużo, ale Jacek Rozenek jest szczęśliwy i dumny z małżonki. Tak oddanego ojca i męża, jak on, próżno szukać. Kiedy ona jedzie w Polskę nagrywać program, on zajmuje się synkami i domem, kiedy ona mówi, że musi zadbać o urodę, wybiera dla niej najlepszą klinikę albo SPA i osobiście odwozi na miejsce. Pomaga również autoryzować wywiady. Jako wytrawny specjalista doradza, jak powinna pracować nad swoim wizerunkiem, który zapewne wkrótce przyniesie ogromne zyski. Kiedyś, proszony o pozowanie do zdjęć na imprezach, najpierw ustawiał przed obiektywem swoją Małgosię, a sam stawał za nią. Dzisiaj z uśmiechem na ustach przygląda się, jak jego perfekcyjną ukochaną oblegają fotografowie. I chociaż w związku z nową rolą spotykają jego żonę nie tylko przyjemności, przy takim mężu może czuć się absolutnie bezpieczna. On nie pozwoli jej skrzywdzić!

SG

Od żony do perfekcyjnej pani domu

liczba zdjęć: 21

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Reklama