Reklama

Lesień został... mężem!

Czwartek, 4 października 2012 (11:22)

Niespełna miesiąc temu informowaliśmy, że Michał Lesień oświadczył się swojej ukochanej i chce jak najszybciej ją poślubić. W ubiegłą sobotę Michał i jego wybranka stanęli na ślubnym kobiercu!

Zdjęcie

Michał Lesień i Dorota Głowacka /  /Agencja W. Impact
Michał Lesień i Dorota Głowacka
/ /Agencja W. Impact

Michał Lesień pożegnał stan kawalerski. W ostatnią sobotę września ożenił się z Dorotą Głowacką - dziewczyną, która u jego boku zaczęła się pojawiać zaledwie kilka miesięcy temu. Ich ślub odbył się w wielkiej tajemnicy. O terminie i miejscu ceremonii wiedzieli jedynie najbliżsi młodej pary.

Do warszawskiego Pałacu Ślubów na Starówce, gdzie odbyła się uroczystość, Dorota i Michał przybyli w towarzystwie rodziców i swoich najserdeczniejszych przyjaciół. Panna młoda miała na sobie piękną białą suknię, pan młody ubrany był w elegancki czarny garnitur i... trampki. Po ceremonii Dorota i Michał pieszo udali się do pobliskiej restauracji na rodzinny obiad. Wieczorem zaś spotkali się ze znajomymi w jednym z klubów, by uczcić fakt, że zostali małżeństwem. Zrezygnowali z organizacji tradycyjnego wesela, a zaoszczędzone dzięki temu pieniądze zamierzają przeznaczyć na romantyczną podróż poślubną.

Jak podaje tygodnik "Rewia", żona Michała Lesienia ma 23 lata i jest asystentką produkcji serialu, w którym aktor miał niedawno okazję zagrać i na planie którego się poznali. Podobno zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a Michał - leczący akurat wtedy rany po rozstaniu z Andżeliką Piechowiak - przy Dorocie bardzo szybko zapomniał o byłej dziewczynie.

Para już od pewnego czasu mieszka razem, a kiedy miesiąc temu Michał oświadczył się Dorocie, oboje uznali, że nie ma sensu zwlekać ze ślubem, skoro są pewni, że chcą razem iść przez życie.
29 września Dorota Głowacka i Michał Lesień przysięgli sobie miłość i wierność!

Artykuł pochodzi z kategorii: Gwiazdy

Agencja W. Impact

Reklama